ورزشی

تمجید توخل از هاورتز: پتانسیل او بی پایان است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، کای هاورتز، ستاره چلسی، هنوز نتوانسته آنچنان که از او انتظار می رود در ترکیب آبی های لندن بدرخشد، اما سرمربی جدید چلسی ایده هایی برای بهبود این وضعیت در ذهن دارد.

 

توماس توخل که از کار کردن با کای هاورتز بسیار خوشحال است، وعده داده که با کمک به تطبیق یافتن او با شرایط لیگ برتر از نظر روحی، از این بازیکن 21 ساله که به زعم توخل پتانسیلی نامحدود و بی انتها دارد، بهترین نمایش را بگیرد.

 

هاورتز از زمانی که با قراردادی 80 میلیون یورویی در تابستان از بایرلورکوزن به چلسی آمد، در این تیم مشکلاتی داشته و در حال حاضر در 11 بازی اخیر چلسی نتوانسته برای آبی ها گل بزند.

 

 

هر چند پس از برکناری فرانک لمپارد و نشستن توماس توخل روی نیمکت این تیم، هاورتز بلافاصله نشانه هایی از بهتر شدن را در چلسی بروز داد و در تساوی 0-0 این تیم برابر ولوز، نمایشی خوب و قابل و قبول داشت. توخل معتقد است که در آینده نزدیک هاورتز بهتر هم خواهد شد و با هدایت او عملکردی بهتر از زمان فرانک لمپارد خواهد داشت.

 

توماس توخل راجع به کای هاورتز گفت: “پتانسیل او بی پایان است. آمدن به چلسی برای او یک چالش بود و فکر می کنم که با آمدن به اینجا انتخاب شجاعانه ای کرد.

اول باید بگویم که من بسیار طرفدار شیوه رشد و پیشرفت بایرلورکوزن در طول این سالها به عنوان یک باشگاه، بازیکنانی که پرورش دادند و کیفیت فوتبالی که بازی می کنند، هستم. اما وقتی شما از بایرلورکوزن به چلسی می آیید، از نظر فرهنگی هیچ چیز نمی تواند متفاوت تر از این باشد!

شما از باشگاهی می آیید که اینکه دوم یا سوم باشند برایشان خوب است و حتی رسیدن به چهار تیم برتر نتیجه مناسبی است. لورکوزن تیم سطح بالایی است و من به آنها احترام می گذارم اما بعد به باشگاهی می روی که خیلی آشکارا راجع به بردن جام و بردن عناوین قهرمانی صحبت می کند…

 

این درست مثل بایرن مونیخ است، آنها هم هر سال فقط و فقط قهرمانی و قهرمانی و قهرمانی می خواهند. این موضوع تاثیر خاصی روی جو باشگاه می گذارد.

 

 

خلاصه کای نه تنها قدم به یک کشور جدید و تیم جدید با هم تیمی های جدید گذاشت که به خودی خود پیچیده و چالش برانگیز است، بلکه به شکلی بسیار شدید، فرهنگ باشگاه خود را نیز تغییر داد. من از این انتخاب خوشم آمد چرا که او قدم به راه سختی گذاشت و از همه چیزهایی که می شناخت و با آنها راحت بود دور شد.

 

چیزی که من راجع به او احساس می کنم این است که کای بسیار باهوش، صمیمی و صریح است که پتانسیل بسیار زیادی دارد و ما او را تحت فشار قرار خواهیم داد. به نظر می رسد که او پسری است که باید تحت فشار قرار بگیرد و ما هم دیگر دست از این کار برنخواهیم داشت!

برای او این لیگ عالی است چرا که نمی تواند یک لحظه استراحت کند. او چنان پتانسیل زیادی دارد که نیاز دارد از نظر جسمی و فیزیکی به چالش کشیده شود که دیگر فقط به استعداد بی پایانش تکیه نکند. این عالی است.

 تنها سوال این است: آیا او بالاخره در پایان وقتی اوضاع سخت شد، دندان‌هایش را نشان خواهد داد؟”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا