ورزشی

به خاطر جدایی لمپارد ناراحتم اما زندگی ادامه دارد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734861/52

زمان: 20:57  
1399/11/12

بازدید: 6,939

تیاگو سیلوا:

تیاگو سیلوا، ستاره برزیلی چلسی ابراز امیدواری کرد که این تیم با توماس توخل به رتبه های بهتری برسد.

به گزارش “آلانه”، چلسی امروز در دومین مسابقه ای که توماس توخل هدایت آنها را بر عهده داشت موفق شد با ارائه یک نمایش امیدوارکننده و بسیار هجومی با دو گل از سد برنلی عبور کند؛ موضوعی که باعث شد هواداران چلسی امید زیادی به آینده تیم شان با سرمربی آلمانی داشته باشند.

 

تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی و باتجربه چلسی پس از پیروزی این تیم مقابل برنلی گفت: “ هفته بسیار دشواری را پشت گذاشتیم و خود من از جدایی فرانک لمپارد ناراحت شدم. واقعاً احترام زیادی برایش قائلم اما فوتبال ورزشی است که در آن همه چیز بسیار سریع جلو می رود پس با وجود ناراحتی به خاطر جدایی او از تیم، زندگی هنوز ادامه دارد.

 

 

 

 

ما باید به عنوان یک تیم عملکرد بهتری از خود ارائه دهیم و با پیشرفت مواجه شویم. در مورد کار با دو مربی باید بگویم که با آنها رابطه خوبی دارم. نزدیک شش ماه با فرانک کار کردم که واقعا تجربه فوق العاده ای بود. از طرف دیگر دو سال شگفت انگیز را با توماس توخل پشت سر گذاشتم و با او حتی به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز رسیدم. ناراحتی به خاطر فرانک لمپارد و خوشحالی بابت توماس توخل. بسیار امیدوارم که با توخل توانیم نتایج بهتری کسب کنیم چراکه جایگاه چلسی در اواسط جدول نیست و برای رسیدن به مکان های بهتر تلاش می کنیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا