سیاسی

ایستادگی جبهه مقاومت در برابر استکبار از دستاوردهای دفاع مقدس است

پنل اس ام اس هیرو

ایستادگی جبهه مقاومت در برابر استکبار از دستاوردهای دفاع مقدس استبه گزارش   حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، امیر سرتیپ ناصر آراسته رئیس هیئت معارف جنگ سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در جمع دانشجویان ورودی ۹۷ دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری، با بیان اینکه شمیم عطر شهدا و جلوه اخلاص آن‌ها را در این جلسه حس می‌کنم، اظهار کرد: وقتی به پیشکسوتان عزیزی که در این جلسه حضور دارند نگاه می‌کنم، این حس را دارم که شهدا را نظاره‍گر هستم. این عزیزان افتخار این انقلاب هستند. افتخار بنده این است که لباس سربازی در هیئت معارف جنگ را به تن کردم و شاهد حضور شما عزیزان در چنین جلساتی هستم.

امیر سرتیپ آراسته به دانشجویان حاضر در این جلسه گفت: عزیزانی در جلسات هیئت معارف که این روز‌ها در دانشگاه شهید ستاری در حال برگزاری است، حضور خواهند داشت که در صحنه‌های نبرد علیه جبهه باطل و دوران دفاع مقدس تاریخ ساز هستند و شما عزیزان دانشجو درس ایثار، تدبیر، حکمت را از این پیشکسوتان عزیز فرا می‌گیرید.

وی یادآور شد: پیشکسوتان دفاع مقدس انسان‌های تاریخ سازی هستند که برخی از این عزیزان در این جلسه حضور دارند. پیشکسوتان دوران دفاع مقدس جزو “السابقون”و عمل کننده هستند که حرف‌های زیادی از دوران دفاع مقدس برای گفتن دارند.

امیر سرتیپ آراسته خاطر نشان کرد: در دوران جنگ تحمیلی جمعیت کشور عزیزمان ۳۶ میلیون بود که حدود ۳۰ میلیون در دفاع مقدس حضور داشتند و همه باید آگاه باشند که در دوران دفاع مقدس این عزیزان ایثار کردند تا ایران سرافراز باشد.

رئیس هیئت معارف جنگ سپهبد شهید صیاد شیرازی گفت: ایستادگی جبهه مقاومت و مردم یمن و دیگر ملت‍های مظلوم در مقابل قدرت‌های استکباری، از دستاورد‌های دفاع مقدس و حاصل درس‍های آن دوران است و ما هر چه داریم از انقلاب، دفاع مقدس، رهبری پیامبرگونه امام راحل و تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری داریم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا