ورزشی

ابراهیم‌زاده: آقای داور باید فحش را نمی‌شنیدی!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734733/57

زمان: 11:01  
1399/11/12

بازدید: 308

فقط و فقط برد می‌خواستیم ؛از همان ثانیه اول

بازیکن باتحربه ذوب آهن از داوران لیگ برتر می‌خواهد تا این حد سختگیر نباشند . 

به گزارش آلانه، ذوب آهن مقابل نساجی طلسم را شکست و بالاخره پیروز شد. وقتی با مسعود ابراهیم زاده تماس گرفتیم او آشکارا خوشحال بود. 

 

این مدافع جپ باتجربه که با تیمش از فار قعر نشینی بیرون آمده درباره پیروزی مقابل حریف شمالی گفت : بازی بسیار خوبی بود. بعد از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان دو روز کادر فنی به ما استراحت دادند که به خانواده برسیم و بعدش هم  تمرین خوبی داشتیم وهم قسم شدیم که بازی را ببریم. نه این که در بازی های  قبلی فکر برد نباشیم  اما این دفعه فقط و  فقط برد ما را راضی .می کرد. خدا را شکر توانستم در ثانیه اول گل بزنیم و همین طور که پیش بینی کرده بودیم  بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

 

او درمورد قضاوت  داور وصحنه آفساید ادامه داد: در صحنه اخراج حقدوست هر دو بازیکن به هم چیزهایی گفتند. ما که نشنیدیم چون آن طرف بودیم و یک اتفاقی افتاده که داور مستقیما  قرمز داده است  .بحث خطا هم  نبود و صحبت بین بازیکنان بوده و نمی دانم به همدیگر چه گفتند  ولی در فوتبال این اتفاقات می افتد. در بهترین لیگ های دنیا و در  تیم های بزرگ  هم بازیکن این حرف را می زند ولی داور از صحنه می گذرد .آنجا هم داور کوتاه بیاید و اخراج نکند چون این حرفها در زمین فوتبال  پیش  می آید . فشار بازیها زیاد است و شرایط بازی سخت است بازیکن عصبی می شود و یک چیزی می‌گوید ولی داور می تواند کمی خویشتن داری  کند و قرمز ندهد .

 

بازیکن با تجربه ذوب آهن در خصوص اینکه بالاخره این تیم توانست پیروز شود گفت:  دیروز که با بچه ها صحبت می کردیم متوجه شدیم  آخرین برد ما مقابل پرسپولیس در آزادی بوده است که یک بر صفر با گل وحید محمد زاده آنها را شکست داده بودیم و فهمیدیم  ما یکسال برد به دست نیاورده  ! حالا اگر تیم  بد بازی کند آدم از باخت ناراحت نمی شود ولی  مثلا در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان رکورد زدیم و ششصد و  خرده ای پاس دادیم وگل هم زدیم . از سبک و نحوه بازی خودمان  زمانی که آنالیز می کنیم  لذت می بریم. از چپ و راست پاس های  خوبی می دهیم و  کار پرس ،انتقال ارسال و تک به تک و موقعیت می سازی ما عالی است . ولی امسال اتفاقاتی علیه ذوب رخ داد که کمر تیم را شکست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا