ورزشی

یک روزنه جدید برای خلاصی بارسا از بازیکن فرانسوی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734578/29

زمان: 18:18  
1399/11/11

بازدید: 4,317

گزارش؛

باشگاه نیس فرانسه حاضر است ژان کلر تودیبو را از بارسا به صورت قرضی با بند خرید دائمی جذب کند.

به گزارش “آلانه”، ژان کلر تودیبو ژانویه 2019 بود که از تولوز با رقم یک میلیون یورو به بارسلونا پیوست ولی در نهایت نتوانست ارنستو والورده و بعدا کیکه ستین را به خود متقاعد کند. زمستان گذشته او قرضی با بند خرید راهی شالکه شد ولی شیوع کرونا باعث شد تا شالکه بند خرید 25 میلیون یورویی او را فعال نکند در حالی که او بازیکن ثابت آبی ها بود.

 

 

 

 

تودیبو تابستان با قرارداد قرضی دو ساله به بنفیکا پیوست ولی هنوز یک بازی هم برای این تیم در لیگ انجام نداده و در برنامه های ژرژ ژسوس مربی این تیم جایی ندارد. بنفیکا قصد دارد او را به بارسا پس بدهد ولی باشگاه کاتالان با این درخواست موافق نیست. او 80 دقیقه در جام حذفی و 80 دقیقه هم در نیمه نهایی جام اتحادیه برای قرمزها به میدان رفت و ناامیدکننده ظاهر شد.

 

تودیبو قرار بود مدافعی  بزرگ برای بارسا باشد اما الان راهی جز جدایی برای او متصور نیست و گفته می شد چند باشگاه ایتالیایی خواهان جذب او به صورت قطعی هستند.

 

 

 

 

در نهایت نه بازگشت او به بارسا میسر شده و نه انتقالش به باشگاه دیگر به صورت دائمی یا قرضی اما طبق ادعای ESPN، باشگاه نیس فرانسه روز گذشته به بارسلونا پیشنهاد جذب قرضی با بند خرید دائمی تودیبو را ارائه داده است و باشگاه کاتالان مشغول بررسی این پیشنهاد است.

 

رونالد کومان سرمربی بارسا هم در نشست خبری امروز خود در مورد تودیبو گفت که او بازیکن بارسلوناست اما قرار نیست رویش حساب کنم.  تنها 60 ساعت تا پایان نقل و انتقالات ژانویه باقی مانده و باید دید سرانجام تودیبو چه خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا