ورزشی

مکس آلگری برای هدایت رم رقیب پیدا کرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734581/52

زمان: 17:52  
1399/11/11

بازدید: 4,329

گفته می‌شود باشگاه رم علاوه بر ماسیمیلیانو آلگری مذاکراتی را با یکی دیگر از سرمربیان سابق یوونتوس یعنی مائوریتزیو ساری انجام داده است.

به گزارش “آلانه”، طی روزهای گذشته گزارش شده بود که مدیر باشگاه رم یعنی تیاگو پینتو مذاکرات پیشرفته ای را با ماسیمیلیانو آلگری برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم انجام داده و حتی توافقاتی نیز در این زمینه حاصل شده است.

 

 

 

 

مدیر جدید باشگاه رم روز جمعه در هتلی واقع در شهر میلان و هنگام مذاکره با ماسیمیلیانو آلگری مشاهده شد. در واقع به نظر می‌رسد که آلگری محتمل ترین گزینه برای جانشینی پائولو فونسکا محسوب می‌شود و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد باید او را سرمربی جالوروسی دانست.

 

با این وجود برخی منابع ایتالیایی گزارش دادند که مائوریتزیو ساری یکی دیگر از سرمربیان سابق یوونتوس نیز به گزینه‌های باشگاه رم برای جانشینی پائولو فونسکا اضافه شده است. ساری نیز مانند آلگری بعد از جدایی از یوونتوس هدایت هیچ باشگاهی را برعهده نگرفته است.

 

 

 

 

با این حال برخی دیگر از گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که هم آلگری و هم ساری ترجیح می دهند که از ابتدای فصل هدایت رم را برعهده بگیرند و اگر آن ها راضی به قبول پیشنهاد این باشگاه در مقطع کنونی نشوند ممکن است که رمی ها به سراغ گزینه‌های دیگر بروند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا