ورزشی

شیری: مصدومیت‌شان برای وقت کشی بود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734621/4

زمان: 19:43  
1399/11/11

بازدید: 10,364

فیرپلی نکردیم چون

مدافع راست پرسپولیس در خصوص اینکه چرا در صحنه منجر به گل پیروزی بخش تیمش، توپ را در اختیار حریف قرار نداده‌اند توضیح داد.

به گزارش “آلانه”، در شرایطی که در ثانیه‌های پایانی بازی سه بازیکن ماشین سازی روی زمین افتاده بودند و توپ را به بیرون زدند، بازیکنان پرسپولیس بلافاصله بازی را به سود خود به جریان انداختند و در ادامه موفق به ثبت گل شدند. اقدامی که با اعتراض حریف و توضیح مهدی شیری همراه شده است.

 

مدافع راست پرسپولیس در ابتدا در واکنش به سوالی که بعد از گل وحید امیری به جای 25 اشتباه داشته و 52 نشان داده گفت: بله، در آن شرایط اشتباه کردم. اما روح مهرداد عزیز خیلی به ما کمک کرد و به خانواده عزیزش هم تسلیت می گویم. جای او خیلی خالی بود و امیدوارم روحش در آرامش باشد.

 

وی درباره بازی نیز اینطور گفت: بعد از گل اول، باز هم شانس های زیادی برای گلزنی داشتیم ولی فوتبال ما را تنبیه کرد و گل مساوی را خوردیم اما خوشبختانه توانستیم در ثانیه پایانی گل بزنیم.

 

شیری در خصوص اینکه ماشین سازی مدعی شده که آنها فیرپلی را رعایت نکرده و در صحنه گل دوم توپ را در اختیار آنها قرار نداده بودند گفت: ببینید من با کادرفنی آنها هم صحبت کردم. نمی شود که ناگهان سه بازیکن آنها ادعای مصدومیت داشته باشند و یک باره روی زمین بیفتند. این نشان می‌دهد که ادعای درستی نداشتند و به دنبال اتلاف وقت بودند. اگر واقعا مصدوم بودند مطمئن باشید در شرایط شکست هم توپ را در اختیار آنها قرار می‌دادیم. امیدواریم این اتفاقات و ادعاهای الکی برای وقت تلف کردن در فوتبال ما کمتر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا