ورزشی

شکوری: تلاش می‌کنیم پنجره پرسپولیس بسته نشود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734619/4

زمان: 19:40  
1399/11/11

بازدید: 12,855

ابراهیم شکوری در خصوص بدهی این باشگاه به مهاجم کروات اسبق خود و احتمال بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی توضیح داد.

به گزارش “آلانه”، معاون باشگاه پرسپولیس در ابتدا با اشاره به درگذشت مهرداد میناوند گفت: تسلیت می گویم درگذشت الگوی بزرگ و یک ورزشکار بزرگ را. تشکر می کنم از کسانی که سنگ تمام گذاشتند برای مهرداد میناوند و از تمامی رقبا و تیم‌هایی که شریک این غم شدند. امیدوارم هر چه زودتر این ویروس خارج شود و در سلامت بازی ها را برگزار کنیم.

 

وی ادامه داد: ما یک بزرگ را از دست دادیم و کسی که به تیم نزدیک بود و در کنار تیم بود. مهرداد میناوند بازیکن ملی پوش ما بود که سابقه 75 بازی ملی داشت و در چند سال گذشته همواره کنار تیم بود. تیم ما تحت تاثیر این غم و اتفاق قرار گرفته بود. دوست داشتیم در دقیقه 25 بازی استپ داشته باشد اما قوانین اجازه نمی داد. اما در دقیقه 25 گل زدیم و این اتفاق ویژه‌ای بود و آن را تقدیم به مهرداد عزیز می‌کنیم.

 

ابراهیم شکوری درباره شرایط پرداختی به بودیمیر و احتمال محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه نیز اینطور توضیح داد: ما تا فردا طبق نامه وکیل بودیمیر فرصت داریم. باشگاه تمام تلاشش را می کند و امیدواریم اقدام مثبتی صورت دهیم. باشگاه با تمام ظرفیت خود در تمام روزها به دنبال حل این مشکل است. این مشکلاتی است که از گذشته به ارث رسیده ولی این مشکل را امیدوارم مثل مطالبات قبلی پرداخت کنیم. چندی پیش پرداختی 75هزار دلاری دستیار کالدرون را صورت دادیم و امیدوارم بتوانیم در ادامه در خصوص باقی مطالبات و بدهی‌ها نیز اقدام مناسبی انجام دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا