ورزشی

شورش در شهر؛ بندر را به آتش کشیدند! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734638/1

زمان: 20:10  
1399/11/11

بازدید: 49,369

خشم شدید هواداران مارسی؛

هواداران مارسی امروز در این شهر آشوب به پا کرده و خسارات فراوانی وارد کردند.

 به گزارش “آلانه”، مارسی فصل گذشته عملکرد خوبی داشت و آنها یکی از نامزدهای قهرمانی در لیگ یک فرانسه بودند. مارسی فصل جاری را نیز خوب آغاز کرد، اما رفته رفته نتایج این تیم دچار افت محسوسی شد و این روند خشم هواداران متعصب مارسی را برانگیخته است.

 

از امروز صبح هواداران مارسی با نصب بنرهایی در سطح شهر عصبانیت خود را از شرایط ابراز داشتند، اما ظهر امروز حدود 150 الی 200 با زور وارد کمپ تمرینی این باشگاه شده و با مواد آتش زا دست به خرابکاری زدند. در ادامه آنها حتی یک درخت را نیز آتش زدند و پلیس برای متفرق کردن آنها و حل بحران وارد عمل شد. پس میان هواداران و نیروهای پلیس درگیری شکل گرفت و در ادامه و طبق ادعای نشریات فرانسوی حدود 25 نفر نیز در جریان این آشوب دستگیر شدند.

 

مارسی در هفته های اخیر چهار شکست متوالی را در لیگ فرانسه پذیرفته و اخباری در مورد احتمال بروز تغییرات در کادر فنی این تیم در پایان فصل شنیده شده است. ویاش بوآش چندی قبل فاش کرد مدیران باشگاه پیشنهادی مبنی بر تمدید قرارداد به او نداده اند و بر این اساس احتمال جدایی سرمربی پرتغالی در پایان فصل زیاد است.

 

در هفته های اخیر اخباری در مورد احتمال حضور ارنستو والورده، سرمربی سابق بارسلونا روی نیمکت مارسی برای فصل بعد شنیده شده و ممکن است به زودی تغییراتی در کادر فنی این تیم ایجاد شود. البته اعتراض امروز هواداران مارسی بیشتر معطوف به کادر مدیریتی بود و آنها تصمیمات غلط مدیریتی را عامل این نتایج می دانند.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا