ورزشی

سیدجلال: هر کاری خواستند با فینالیست آسیا کردند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سیدجلال حسینی ضمن تسلیت دوباره بابت درگذشت مهرداد میناوند و تسلیت به خانواده وی و هواداران پرسپولیس، مدعی شد که شرایط علیه این باشگاه است و دریافتی و بدهی‌ها به شکلی که در شان فینالیست آسیا باشد، نیست.

 

کاپیتان پرسپولیس درباره برد مقابل ماشین سازی گفت: یک بازی سخت بود. اگر نتایج دیگر تیم‌ها هم دنبال کنید متوجه می‌شوید که نتیجه گرفتن در فوتبال برای همه تیم‌ها سخت شده است. امروز کار سختی داشتیم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

 

وی در ادامه گفت: اینکه ما در خط دفاع بازیکن نداریم و شرایط سخت است، باید در این شرایط هم روند خوبی را دنبال کنیم.

 

سیدجلال حسینی درباره درصد کمی که تاکنون دریافت کرده اند خطاب به مدیران باشگاه گفت: امیدوارم بیشتر تلاش کنند. ما همچنان منتظر هستیم که تلاش و کار بیشتری از آنها شاهد باشیم چرا که آن چیزی نیست که انتظار داشتیم.

 

وی درباره صحنه پنالتی برای ماشین سازی نیز گفت: من ندیدم و متوجه نشدم. از سیامک هم پرسیدم و گفت که نبوده و باید دید کارشناسان چه می گویند.

 

سیدجلال درباره ادعای حریف برای عدم رعایت فیرپلی و گلزنی در ثانیه پایانی گفت: شما اگر چند بازی قبلی ما را هم دیده باشید حریفان هم مقابل ما فیرپلی نکردند. باید به فوتبال نگاه فنی داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: فینالیست آسیا هستیم اما هر کاری خواستند با ما کردند. هفته گذشته من نبودم و بازیکنانی که تاکنون فرصت نداشتند بازی کردند و کمال هم در دفاع کار کرد. شرایط ما آنطور که باید نیست و شرایط سختی داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا