ورزشی

رسوایی در بارسلونا؛ چه کسی نامه جنجالی را لو داد؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، روز گذشته شاهد اتفاق عجیبی در فوتبال اسپانیا بودیم. شبکه “TV3” کاتالونیا پرده از نامه کمیته فنی باشگاه بارسلونا به سه نامزد ریاست باشگاه کاتالان برداشت. نامه ای که در آن به ارزیابی وضعیت دفاعی بارسا پرداخته شده بود تا در مورد جذب اریک گارسیا مدافع اسپانیایی سیتی جمع بندی درست و منطقی صورت بگیرد.

این نامه مشخص نیست از کدام منبع به TV3 رسید و افشای آن بازتاب زیادی در رسانه های اسپانیا داشت. اتفاقی که در نهایت موجب شده جذب اریک گارسیا به نوعی منتفی شود.

 

 

 

 

بارسلونا هفته هاست که در تلاش برای تقویت خط دفاعی خود است و برای این مهم اریک گارسیا گزینه شماره یک محسوب می شود. دوری جرارد پیکه از میادین تا ماه آوریل دلیل اصلی درخواست رونالد کومان سرمربی بارسا از سران باشگاه برای جذب یک مدافع در انتقالات زمستانی بود اما مرد هلندی حالا متوجه شده است که امکان جذب گارسیا نزدیک به صفر است.

 

 

 

 

 

در یک هفته گذشته کارلس توسکتس مدیر موقت بارسا 2 دور با خوان لاپورتا، تونی فریکسا و ویکتور فونت سه نامزد ریاست باشگاه برای صحبت در مورد جذب گارسیا جلسه داشت. در این جلسات لاپورتا و فریکسا بر علیه جذب این بازیکن رای دادند اما فونت اصرار به جذب او دارد و گفته است که با باشگاه سیتی بر سر جذب ارزان قیمت گارسیا به توافق رسید و این بازیکن حتی در شش ماه پیش رو قصد ندارد دستمزدی هم دریافت کند.

 

 

Mingueza, ahead of Umtiti: another opportunity for the youth squad

 

 

در نامه کمیته فنی به توسکتس و سه نامزد ریاست بارسلونا که لو رفته، قید شده است که تیم در خط دفاعی با مشکلاتی آشکار روبرو است:« تیم اکنون تنها دو مدافع خوب و مطمئن در اختیار دارد که رونالد آرائوخو و کلمنت لنگله هستند. اسکار مینگسا مدافع تیم دوم باشگاه در بازی هایی که به میدان رفته، نتوانسته اطمینان بخش کار کند و ساموئل اومتیتی که به دلیل مصدومیت های متوالی کیفیت گذشته را ندارد. اومتیتی و مینگسا مدافعانی برای بازی های مهم و بزرگ نیستند و با توجه به دوری پیکه تا ماه آوریل، اگر لنگله و ارائوخو در ادامه مصدوم شوند، تیم به خصوص در لیگ قهرمانان با مشکل مواجه خواهد شد. در تیم دوم نیز هیچ مدافع بزرگی برای اضافه شدن به تیم اول دیده نمی شود.»

 

 

 

 

در این نامه فروش نتو، جونیور فیرپو و اومتیتی در تابستان هم توصیه شده است. در واقع محتوای این نامه به این اشاره دارد که جذب اریک گارسیا حیاتی است و در آن به نوعی اومتیتی و مینگسا تحقیر شده اند. با انتشار این نامه بود که جلسه دیروز کمیته موقت با نامزدها منتفی شد.

 

طبق گزارش موندودپورتیوو، سران بارسا از افشای این نامه بسیار خشمگین هستند و در حیرتند که چگونه به دست TV3 رسیده است. نامه ای که مستقیما برای توسکتس، لاپورتا، فونت و فریکسا ارسال شده ومشخص نیست از طریق چه منبعی در اختیار این رسانه قرار گرفته است.

 

 

 

 

محتوای این نامه به تایید منابع نزدیک به بارسا رسیده ولی باشگاه از افشای آن حیرت زده است و به دنبال پیدا کردن فردی است که نامه را در اختیار TV3 قرار داده.

اتفاقی که در باشگاه بارسلونا رخ داده، بسیار شبیه به اتفاقاتی است که در سال های اخیر در فوتبال کشورمان رخ داده است. افشای نامه های سری باشگاه های بزرگ کشورمان و انتشارشان در رسانه ها که بعضا تبعات سنگینی هم در پی داشته است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا