ورزشی

ربیعی: روز خوب فلاح‌زاده بود،نفت شانس آورد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، مس رفسنجان امروز در دیداری که موقعیت های فراوانی را از دست داد، مقابل صنعت نفت متوقف شد تا فرصت خوبی را برای رسیدن به رتبه های بالای جدول از دست بدهد. محمد ربیعی مربی رفسنجانی ها معتقد است که تیم او در این دیدار بدشانس بوده است.

 

امروز، روز خوش شانسی صنعت نفت بود

ابتدا درگذشت مهرداد میناوند عزیز را به خانواده او و کل جامعه فوتبال تسلیت عرض می‌کنم، همه ما خاطرات ارزنده‌ای از این پیشکسوت فوتبال کشورمان داریم. درباره بازی ابتدا جا دارد خسته نباشید به تیم صنعت نفت آبادان، آقایان پورموسوی و پیروانی عزیز بگویم. یک خسته نباشید هم به تیم خودمان می‌گویم. فکر می‌کنم امروز روز بدشانسی ما و روز خوش‌شانسی صنعت نفت بود. در نیمه اول بازی خوبی نبود و دلیل آنهم شرایط جوی و باد بود.

 

روز خوب فلاح زاده بود

در نیمه اول یک موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم، ولی در نیمه دوم یک بازی کاملاً یکطرفه داشتیم و دروازه‌بان صنعت نفت روز خوبی را سپری کرد و چندین موقعیت گل را از ما گرفت. 10 نفره شدن صنعت نفت بیشتر به آنها کمک کرد تا ما و باعث شد لایه‌های دفاعی‌شان را بیشتر کنند، به هر حال به تیمم و بچه‌ها خسته‌نباشید می‌گویم. خوشحالیم که شرایطی را توانستیم ایجاد کنیم که تیم صنعت نفت آبادان را تحت فشار قرار دهیم.

 

برای از دست رفتن 2 امتیاز ناراحتیم

امروز برخلاف بازی گذشته از بازیکنان تعویضی انتظار بیشتری داشتم و می‌توانستند عملکرد بهتری داشته باشند. برخی بازیکنان ما مصدوم هستند و این داستان همچنان برای ما ادامه دارد و در بازی با صنعت نفت هم مجبور شدیم تعویض اجباری داشته باشیم. تمام برنامه‌ریزی‌های ما مقابل صنعت نفت به نتیجه نشست جز اینکه در نتیجه‌گیری موفق نبودیم. به هر حال خیلی بابت دو امتیازی که در این بازی از دست دادیم، ناراحت هستیم، به نظرم حق ما پیروزی بود، ولی به تیم صنعت نفت هم تبریک می‌گویم. خوشحالیم که توانستیم این شخصیت را برای مس رفسنجان ایجاد کنیم.

 

نفتی ها وقت کشی می کردند

دوست نداشتم درباره این موضوع صحبت کنم، ولی چون از من سؤال شد پاسخ می‌دهم. ما تا می‌آمدیم روی دروازه صنعت نفت فشار وارد کنیم بازی متوقف می‌شد. بازی که نزدیک به 10 تعویض داشت پنج دقیقه وقت اضافه داشتیم. هر تیمی تاکتیک و برنامه خودش را دارد و من دوست ندارم بیشتر از این درباره این موضوع صحبت کنم.

 

فعلا در بازار نقل و انتقالات حضور نداریم

به هر حال پنجره نقل‌وانتقالات نیم‌فصل برای همه تیم‌ها اجتناب‌ناپذیر است که بخواهند خودشان را تقویت کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. ما هم از این فرصت به اندازه بضاعت‌مان استفاده خواهیم کرد. من از بچه‌هایم رضایت دارم، ولی اگر احساس کنم که نیاز به ترمیم داریم حتماً در  نقل‌وانتقالات شرکت خواهیم کرد، ولی اینکه بگویم از الان حضور خواهیم داشت، نه، ما تمام تمرکزمان روی بازی‌های‌مان است و از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم. باشگاه هم دست ما را باز گذاشته است تا برنامه‌های‌مان را پیاده کنیم.

 

نامه صنعت نفت برای اسکان هتل دیر ارسال شده است

من چون کاملاً در جریان این موضوع هستم می‌گویم که ششمین میزبانی ما مقابل صنعت نفت بود. در این خصوص پاسخ بهتر را تیم‌های گل‌گهر، سپاهان، نفت مسجدسلیمان و ماشین‌سازی خواهند داد که پیش از این در رفسنجان بازی کرده‌اند. آنطور که من اطلاع پیدا کردم این است که هتل هیلان تنها هتل مورد تأیید تیم‌هاست و تیم‌ها علاقه‌مند به حضور در این هتل هستند. تیم ما هم روز قبل از بازی در این هتل حضور پیدا می‌کند. این هتل بروکراسی اداری خاص خودش را دارد. تیم صنعت نفت درخواستش را در تاریخ 8 بهمن داده است و در درخواست‌شان هم روزهای 11 و 12 بهمن را برای رزرو اعلام کرده‌اند. آن هتل هم متعلق به بخش خصوصی است و کارهای مربوط به خودش را دارد. ما خودمان برای بازی‌های خانگی از 10 روز قبل اقدام می‌کنیم. ما برای بازی با شهر خودرو کارمان را از 15 روز پیش انجام دادیم. صحبت‌ها خیلی واضح است و مخاطبان به راحتی می‌توانند قضاوت کنند. احترام خاصی برای آقای پورموسوی قائلم، ولی فکر می‌کنم اطلاعات غلطی به او دادند. فکر می‌کنم در بحث رزرو هتل ضعف داشتند و دیر اقدام کردند.

مسائل حاشیه‌ای شان یک باشگاه را خدشه دار می‌کند

مردم رفسنجان و مجموعه مس ثابت کرده‌اند که در بحث آداب بازی جوانمردانه و رفتار نیکو و میهمان‌نوازی تمام و کمال کارشان را انجام داده‌اند. گواه حرف من تقدیر باشگاه‌های گل‌گهر و تراکتور است. ما در هفته اول هم که میزبان بودیم و مشکلاتی پیش آمد تیم‌مان را به کرمان بردیم، آن هم برای چنین روزی. این مسائل برای ما از خود فوتبال مهمتر است. ما امروز تیم برتر میدان در تمام ابعاد بودیم. باید مسائل بازی در همان بازی دنبال شود و بهانه‌جویی‌های بیرون زمین با احترام به همکارانم، به یک باشگاهی که 17، 18 سال سابقه دارد، خدشه وارد می‌کند. مردم این شهر اولین سال حضورشان را در لیگ برتر را تجربه می‌کنند و در مضیقه هستند. این شهر با کلانشهرها فرق می‌کند. امیدوارم هرچه سریع‌تر شر این ویروس منحوس کرونا از بین برود تا اینقدر ناراحت نباشیم و مردم از کنار هم بودن لذت ببرند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا