ورزشی

حمایت نساجی از جلالی برای بازگشت به اوج

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734493/39

زمان: 11:05  
1399/11/11

بازدید: 2,438

عضو هیات مدیره باشگاه اعلام کرد:

عضو هیات مدیره نساجی خبر از حمایت کامل مدیران باشگاه از مجید جلالی داد.

به گزارش “آلانه”، تیم نساجی مازندران در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر نتایج خوبی کسب نکرده و در قعر جدول برای بالا آمدن و فرار از سقوط می‌جنگد.

این در حالی است که مدیران باشگاه نساجی چند هفته قبل اقدام به برکناری وحید فاضلی از هدایت تیم و انتخاب مجید جلالی کردند اما از نظر نتیجه گیری هنوز شرایط خوبی بر قائمشهری‌ها حاکم نشده است.

با این حال مدیران نساجی به آینده تیم شان بسیار امیدوار هستند. امیر عرب عضو هیات مدیره این باشگاه در گفت و گو با خبرنگار ما در این خصوص بیان کرد: باشگاه نساجی به طور کامل از آقای جلالی و برنامه هایش حمایت می‌کند. شک نداریم که نتایج خوبی می گیریم و روزهای خوب ما هم فرا می‌رسد. در این مسیر به حمایت هواداران خود نیاز داریم و از آنها می‌خواهیم پشت تیم باشند تا دوباره تیم پرهوادار نساجی به دوران اوج خودش برگردد.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل به خاطر مشکلات مربوط با کرونا و رکود اقتصادی هزینه زیادی برای نساجی انجام نشده است. حتما می‌دانید که باشگاه ما بخش خصوصی است و آقای حدادیان به خاطر عشق و علاقه ای که دارند از جیب خود هزینه می‌کنند. هواداران هم باید این شرایط را درک کنند. با وجود مشکلات زیاد اراده آقای حدادیان بر حفظ نساجی است و وقتش است همه پشت ایشان و تیم باشیم تا دوباره به آنچه انتظارش را داریم برسیم.

عضو هیات مدیره نساجی در پایان افزود: انشاالله با نظر کادرفنی نیم فصل اقدام به تقویت تیم خواهیم کرد و می‌توانیم روزهای خوبی را پشت سر بگذاریم. خوشبختانه همه چیز خوب است و امیدوارم که بتوانیم به هدفی که یک شهر و مردمان عزیزش در سر دارند دست یابیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا