ورزشی

جدایی قطعی سه بازیکن بارسلونا در تابستان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734536/29

زمان: 14:20  
1399/11/11

بازدید: 19,519

ادعای موندودپورتیوو

از حالا مشخص شده است که سه بازیکن بارسا در تابستان جدا خواهند شد.

به گزار ش “آلانه”، بارسلونا مثل دیگر باشگاه های بزرگ اروپایی در دوران پاندمی کرونا متحمل ضرر و زیان اقتضادی زیادی شده است. در دو مرحله دستمزد بازیکنان کاهش پیدا کرده و هدف رئیس بعدی باشگاه چیزی جز این نخواهد بود که هزینه ها در باشگاه را کاهش دهد. یکی از روش ها فروش بازیکنانی است که دستمزد تقریبا بالایی می گیرند و در عوض جذب بازیکنانی با کیفیت تر ولی با دستمزد پایین تر.

 

طبق ادعای موندودپورتیوو، از حالا مشخص است که بارسلونا برای تابستان بعد روی سه بازیکن خود دیگر حساب نمی کند.

 

 

 

 

اولی جونیور فیرپو است که تابستان 2019 از بتیس جذب شد و قرار بود رقیب جوردی آلبا باشد ولی تاکنون نتوانسته پاسخ توقعات را بدهد. او همین زمستان چیزی تا جدایی فاصله نداشت اما سران باشگاه فروش یا انتقال قرضی او را منوط به جذب اریک گارسیا کرده بودند.

 

 

 

 

ساموئل اومتیتی داستانی متفاوت دارد. مدافع فرانسوی 5 فصل است در بارسا حضور دارد و در دو سال گذشته اغلب درگیر مصدومیت ها بوده است. در بارسلونا به این نتیجه رسیده اند که فروش او منطقی ترین تصمیم خواهد بود. اومتیتی پس از مشورت با رونالد کومان تصمیم گرفت تا پایان فصل بماند و سپس راهی تیمی دیگر شود.

 

 

 

 

نتو گلر برزیلی که ذخیره مارک آندره تراشتگن است، خود تمایل به جدایی دارد و درخواستی رسمی نیز ارائه داد ولی مسئولان باشگاه به وی اعلام کردند که تنها در پایان فصل چنین اتفاقی مقدور خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا