ورزشی

بایرن و تایید رسمی تلاش برای خرید ستاره فرانسوی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734674/42

زمان: 22:14  
1399/11/11

بازدید: 8,597

بایرن مونیخ علاقمند به جذب دایوت اوپامکانو، مدافع 23 ساله و فرانسوی لایپزیش است.

به گزارش “آلانه”، به نظر می رسد جدایی داوید آلابا از بایرن مونیخ قطعی باشد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این مدافع 28 ساله و اتریشی بعد از سالها حضور در ترکیب این تیم در پایان فصل آلیانس آره نا را ترک خواهد کرد. بایرن مونیخ از همین حالا به دنبال جذب جانشین برای داوید آلابا است و دایوت اوپامکانو مورد توجه این تیم قرار گرفته است.

 

 

قرارداد این مدافع فرانسوی با لایپزیش در سال 2023 به پایان می رسد و با توجه به عدم علاقه دایوت اوپامکانو به تمدید، لایپزیش احتمالا مجاب به فروش او در تابستان بعدی خواهد شد. بند آزادسازی 43 میلیون یورویی در قرارداد دایوت اوپامکانو گنجانده شده، اما بایرن مونیخ رسما برای خرید او وارد عمل شده و می خواهد این بازیکن را با رقم پایین تری جذب کند. در ماه های اخیر نام تیم هایی چون چلسی و لیورپول نیز برای خرید او مطرح شده، اما علاقه شخصی خود دایوت اوپامکانو به ادامه زندگی در آلمان باعث شده شانس بایرن مونیخ نسبت به دیگر رقبا برای جذب این بازیکن بیشتر شود.

 

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ در این رابطه به شبکه اسکای آلمان گفت: “البته که ما به خرید دایوت اوپامکانو فکر می کنیم. ما دیروز جلسه خوبی با مدیر برنامه او داشتیم و باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی رخ می دهد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا