ورزشی

بازگشت هازارد؛ او همان ستاره چلسی می شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، ادن هازارد هفته گذشته بالاخره پس از چند ماه توانست برای رئال گلزنی کند. او گل سوم تیمش را برابر آلاوس به ثمر رساند و در فصل جاری سه گله شد.

هازارد بارها درگیر مصدومیت بوده و همین قضیه باعث شده در یک سال و نیم که از پیوستنش به رئال می گذرد، نتواند پاسخ انتظارات را بدهد. او گران ترین بازیکن تاریخ رئال است و وقتی از چلسی راهی باشگاه مادریدی شد، یکی از 5 بازیکن برتر دنیا محسوب می شد ولی الان چندان نشانی از روزهای اوجش ندارد.

 

 

 

 

داوید بتونی دستیار زیدان در نشست خبری پس از بازی با آلاوس در مورد هازارد روی این تاکید داشت که با گذشت زمان و در صورتی که او مصدوم نشود، تبدیل به همان ستاره ای خواهد شد که از او انتظار می رود. زیدان هم بارها گفته است که در مورد هازارد باید صبور بود.

 

ستاره بلژیکی در یک هفته گذشته تمرینات بسیار خوبی داشت و در رئال معتقدند که او بحران مصدومیت های متوالی را کاملا به دست فراموشی سپرده و اعتماد به نفسش نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است.

او که تاکنون 43 بازی رئال را به این دلیل است دست داده، مدت هاست که نتوانسته در یک بازی 90 دقیقه در میدان باشد ولی امشب برابر لوانته می تواند پس از مدت ها یک بازی کامل در زمین باشد.

 

 

 

 

کادر فنی رئال بسیار خوشبین است که هازارد امروز در بازی با لوانته بهترین نمایش یک سال گذشته خود را ارائه دهد و در روزی که تنها 16 بازیکن تیم اول در دسترس هستند، او به نوعی ناجی تیم باشد.

هازارد خاطره خوبی از بازی برابر لوانته ندارد. او فصل گذشته در زمین این تیم مصدوم شد و مجبور به جراحی شد. در نهایت نیز رئال بازی خود را به لوانته باخت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا