ورزشی

اینتر 4-0 بنوونتو: بازگشت تلخ پیپو به سن‌سیرو

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، شاگردان آنتونیو کونته در دیدار امشب کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت با گل های ریکادو ایمپروتا (گل به خودی)، لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو (دو گل)، به پیروزی رسیدند.

اینتری ها بازی را بهتر آغاز کردند و تنها 7 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل اول بازی رسیدند. روی یک ضربه آزاد از سمت راست بود که ارسال خطرناک کریستین اریکسن به دهانه دروازه با اشتباه ایمپروتا همراه شد و اینتر 1-0 پیش افتاد.

 

 

بعد از این گل تیم میهمان پیش کشید و در دقیقه 11، جانلوکا لاپادولا، مهاجم پرویی این تیم، در برخورد با رانوکیا در محوطه جریمه اینتر سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در ادامه بار دیگر بازیکنان اینتر ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 23، لائوتارو صاحب موقعیت شد اما ضربه سر او راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

برتری اینتری ها ادامه داشت و بازیکنان این تیم یکی دو موقعیت نصفه و نیمه دیگر روی دروازه بنوونتو ایجاد کردند اما در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم اینتر بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 47، اریکسن گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما ضربه تماشایی او از پشت محوطه جریمه به تیر دروازه بنوونتو برخورد کرد.

حملات اینتر ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 57، سرانجام اینتری ها توانستند اختلاف را به دو گل افزایش بدهند. روی پاس گالیاردینی بود که لائوتارو روی خط محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک شوت دقیق کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل باز هم بازیکنان بنوونتو برای دقایقی بر بازی مسلط شدند اما این اینتر بود که در دقیقه 67 به گل سوم رسید. روی اشتباه دروازه بان بنوونتو در بازی از عقب زمین بود که لائوتارو ارتباط را قطع کرد و لوکاکو با یک ضربه مطمئن، حساب کار را 3-0 کرد.

 

 

پیپو اینزاگی، سرمربی بنوونتو، که همه چیز را از دست رفته می‌دید، با چند تعویض تلاش کرد شرایط را به سود تیمش رقم بزند اما این اینتری ها بودند که در دقیقه 79 به گل چهارم رسیدند. این بار هم اریکسن بود که در نقش گلساز ظاهر شد و پاس در عمق او را لوکاکو با چرخشی عالی و ضربه ای بی نقص تبدیل به گل چهارم کرد.

 

 

 

در دقایق پایانی باز هم این اینتری ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 4-0 اینتر به پایان رسید تا بازگشت اینزاگی به سن سیرو چندان فرجام خوشایندی برای او نداشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا