ورزشی

انتظاری: به‌خاطر عمو سهراب و عمو مهرداد 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734475/57

زمان: 10:05  
1399/11/11

بازدید: 18,780

برایم مهم نبود به استقلال گل بزنم

اگرچه گل نفت مقابل استقلال به نام سید حسین حسینی ثبت شد اما این گل روی ارسال نیما انتظاری به دست آمد.

به گزارش آلانه، نیما انتظاری، برادرزاده سهراب انتظاری ستاره سابق  خط حمله پرسپولیس است و به همین سبب بازی دیروز برای او ویژه تر از یک مسابقه عادی بود، با او مصاحبه ای داشتیم در همین باره ، او در این مصاحبه از عمویش می گوید و دوره طولانی هم بازی بودنش با مهرداد میناوند،اتفاقی که باعث شده انتظاری این گل را به بازیکن فقید پرسپولیس تقدیم کند:  عمو سهراب پنج سال در پرسپولیس بازی کرده و همبازی آقای میناوند بوده و من از کودکی بازی های او  را می دیدم و دو سال مربی من در خونه به خونه بابل بوده و کوچکترین کاری که می توانستم بکنم تقدیم شادی بعد از گل به روح او در واقع به جا آوردن  حق استاد و شاگردی بود، روحش شاد باشد و باز هم به جامعه ورزش و خانواده مرحوم میناوند تسلیت می گویم.

 

انتظاری می‌گوید: اگر بخواهیم عادلانه قضاوت کنیم باید بگوییم که ما نیمه اول خیلی منطقی‌تر بازی کردیم و در ۱۵ دقیقه نیمه دوم هم خوب بودیم و از آنجا که استقلال تیم بزرگی است و تیم ما هم جوان است کمی استرس به ما وارد شده بود و آن‌ها خیلی روی ما فشار آوردند و توانستند گل مساوی را بزنند و می توان گفت نتیجه بازی منصفانه بود.

او در خصوص صحنه گل نفت مسجدسلیمان و اینکه آخر به نام چه کسی ثبت شد ادامه داد: توپی که مستقیم به دست گلر می خورد گل به خودی نیست ولی مهم نیست و مهم این است که تیم ما امتیاز بگیرد و من هم برایم مهم نبود که گل به نفعم ثبت شود. به هر حال من یکی وظیفه‌ای دارم و آن هم این است  که در  ضربات ایستگاهی ارسال های خوبی داشته باشم و برای خودم و سایر بچه ها موقعیت خلق کنم. در حال حاضر از  تیم صدرنشین لیگ یک امتیاز را گرفتیم و اگر  زرنگ بودیم می توانستیم سه امتیاز را بگیریم ولی همین  حالا هم خیلی خوب است.

 

هافبک ۲۴ ساله و خلاق نفتی ها در خصوص عملکرد کلی نفت مسجدسلیمان تا به این جای کار و اینکه به نوعی پدیده لیگ شده گفت: خدا را شکر در برابر مدعیان قهرمانی باخت نداشتیم و حتی یکی دو تا از آنها را بردیم. با درایت آقای حسینی و کادر فنی تیم خوبی جمع شده و خوشبختانه تا به اینجای کار شرمنده مردم مسجدسلیمان نشدیم، مردم این شهر بسیار شریف و علاقه مند به فوتبال هستند و امیدوارم که پرچم  را بالا نگه داریم.

انتظاری در پایان در خصوص دیدار پیش رو با گل‌گهر سیرجان افزود:شاید این تیم در دو دیدار نتیجه نگرفته باشد اما تیم خیلی خوبی است و از بازیکنان با تجربه بهره می‌گیرد و کارفنی بزرگ آنها نیاز به تعریف ندارد. درست است که بازی بسیار سختی است اما ما هم می خواهیم  دست پر برگردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا