ورزشی

کنایه مدیر نساجی به محمود فکری

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734390/44

زمان: 18:24  
1399/11/10

بازدید: 10,019

سیف‌اله‌پور: آنهایی که این بازیکنان را آوردند،‌جواب بدهند

سرپرست تیم نساجی مازندران گفت: تیم را در نیم فصل درست می‌کنیم و بازیکنانی جذب می‌کنیم که بدانند کجا بازی می‌کنند.

به گزارش “آلانه”، ایزد سیف‌اله‌پور، سرپرست تیم نساجی بعد از شکست 3 بر 2 خانگی نساجی مقابل ذوب آهن عنوان کرد: من بابت این شکست عذرخواهی می‌کنم، اما امیدوارم به بعضی‌ها بربخورد. به نظر می‌رسد بعضی‌ها نمی‌دانند در چه باشگاه بزرگی بازی می‌کنند و فکر می‌کنم اینجا یک تیم گمنام و دسته چندمی است. آن حس مبارزه در وجودشان نیست. به راحتی می‌بازیم و امروز هم به یک تیم بحران زاده 10 نفره باختیم.

وی درباره اینکه چرا تیم خوب بسته نشده، افزود: آن هایی که این تیم را بستند، بیایند و پاسخ بدهند. این باشگاه خصوصی است، اما از نظر هزینه‌ای کم و کاستی برای جذب بازیکن نداشته. فکر می‌کنید مالک باشگاه دوست دارد تیم ببازد؟ قطعا اگر بازیکن درجه می‌آوردند هم قرارداد می‌بستیم.
سرپرست نساجی عنوان کرد: تیم را در نیم فصل درست می‌کنیم و بازیکن می‌گیریم. بازیکنانی جذب می‌کنیم که بدانند کجا بازی می‌کنند، اما از بعضی‌ها نمی‌گذرم.

سیف‌اله‌پور درباره اینکه جلالی گفته شاید برخی بازیکنان را قبل از نیم فصل کنار بگذارد، گفت: درود به شرف جلالی. دیدید که امروز او بازیکن زیر 20 سال به زمین فرستاد و چقدر هم خوب بازی کرد. اجازه بدهید جلالی این تیم را درست می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا