ورزشی

ژنرال انتقام استقلال را از سایپا گرفت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734367/56

زمان: 17:38  
1399/11/10

بازدید: 2,658

حواس بزرگترها به ارتش آبی هست؛

گل گهر بالاخره پس از 4 هفته ناکامی، موفق شد رنگ برد را ببیند و آنها با یک گل از سد سایپا گذشتند.

به گزارش “آلانه”، سایپا که پس از پیروزی برابر استقلال در هفته گذشته، امیدوار بود بتواند دیگر تیم مدعی این فصل یعنی گل گهر را نیز شکست دهد، در راه کسب پیروزی ناکام بود و شاگردان ابراهیم صادقی هفته سیزدهم را با یک شکست تلخ به پایان رساندند.

در این دیدار، اخراج بد موقع مجید علیاری که هفته گذشته مقابل استقلال موفق به ثبت یک پاس گل مهم شده بود، یکی از عوامل شکست خودروسازان بود چرا که این بازیکن در دقیقه 70 از زمین مسابقه اخراج شد و 5 دقیقه بعد نیز تک گل بازی به ثمر رسید.

با 10 نفره شدن سایپا و افزایش حملات گل گهر، این تیم صاحب یک فرصت شد که ارسال زنده روح به روی دروازه، با ضربه سر یونس شاکری همراه شد تا مهاجم کهنه کار سیرجانی ها سه امتیاز حساس را به نام تیمش سند بزند.

سایپا با ابراهیم صادقی پس از پیروزی بزرگ هفته گذشته مقابل استقلال، با روحیه دوچندان پای به این بازی گذاشت و نارنجی پوشان امیدوار بودند دومین استقلال بزرگ لیگ یعنی امیر قلعه نویی را نیز در دو هفته متوالی از پیش روی بردارند اما ژنرال لیگ مانع از رسیدن سایپا به این رویا شد و با شکست این تیم، انتقام استقلالی ها را نیز از خودروسازان گرفت.

با این پیروزی، گل گهر 18 امتیازی شد و به روند چند هفته ناکامی خود پایان داد. آنها با رسیدن به رده پنجم جدول، خود را به جمع مدعیان لیگ اضافه کردند و امیر قلعه نویی امیدوار است تیم او این روند خوب را ادامه داده و از جمع تیم های بالای جدول خارج نشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا