ورزشی

نساجی هیچ وقت تنها نیست (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734414/34

زمان: 20:05  
1399/11/10

بازدید: 6,219

در روزهای کرونایی که حضور استادیوم در تماشاگر ممنوع است نساجی جز معدود تیم هایی لیگ برتری است که از سوی تماشاگرانش به طور جدی تشویق می شود.

به گزارش “آلانه”، با نصب سکوهای جدید در استادیوم شهید وطنی جایگاه وِیژه استادیوم وطنی کور شده است؛ اما باز هم نساجی در حضور تماشاگر در استادیوم شهید وطنی به میدان می آید. ساختمان های مشرف به استادیوم شهید وطنی که نیروی انتظامی به آن دسترسی ندارد امروز هم در جریان بازی با ذوب آهن مملو از تماشاگر بود. آنها از ابتدای بازی نساجی را تشویق کردند و چنان با اشتیاق این کار را انجام می دادند که گاهی حاضران در استادیوم تصور می کردند نساجی دهها هزار تماشاگر دارد. اما حیف که در پایان با ناراحتی ساختمان های مشرف به استادیوم را ترک و راهی خانه های خود شدند.

 

این اتفاق برای نساجی البته چیز عجیبی نیست. نساجی حتی در روزهایی که در لیگ 2 هم بازی می کرد تماشاگران خودش را داشت و سکوهای استادیوم شهید وطنی همانند روزهای حضور در لیگ برتر پر می شد. جدا از این تماشاگران خیلی از هواداران نساجی از پای تلویزیون بازی را تماشا کردند و بدون شک شکست در برابر ذوب آهن موجب شد که حرص بخوردند. مجید جلالی وعده داده است که تیم را درست خواهد کرد. او گفته از فردا ترمیم را شروع می کند. برای این تماشاگران که شاید برای آنها نساجی مهمترین چیز در زندگی باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا