ورزشی

میلیچ: حق‌دوست گفت چیزی به بازیکن نساجی نگفتم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734371/41

زمان: 17:44  
1399/11/10

بازدید: 11,508

سه ماه برای این سه امتیاز صبر کردیم؛

مربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید این تیم برای رسیدن به اولین سه امتیاز فصل تلاش زیادی انجام داده و تا آخرین ثانیه در زمین جنگیده است.

به گزارش “آلانه”، میلیچ مربی تیم فوتبال ذوب آهن به دلیل اخراج رحمان رضایی در نشست خبری پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش شرکت داشت و در مورد بازی حرف هایش را اینطور آغاز کرد و گفت: اول به بازیکنان خودمان تبریک می گویم و بعد به تیم نساجی مازندران تبریک می گویم. این یک هدیه است که ما به هواداران ذوب آهن تقدیم می کنیم، چون خیلی برای این پیروزی صبر کردند. همه کارمان را خوب انجام می دهیم و به این موضوع ایمان داشتم. ما در این مسابقه سخت تلاش کردیم و درنهایت پیروزی حاصل کار ما در این بازی بود.

او سپس با اشاره به نیمه اول بیان کرد:   در نیمه اول ما خیلی خوب بازی کردیم و دو گل زدیم؛ با این حال مشکلاتی در بخش دفاعی داشتیم، اما برگشتیم به بازی. نیمه اول را رضایت کامل داشتیم، اما در نیمه دوم باید بدانید که 10 نفره بازی کردن سخت است. عقب تر رفتیم و سعی کردیم از ضدحملات استفاده کنیم. در فوتبال خیلی مهم است که بازیکنان به منطقه ای که در آن بازی می کنند، توجه ویژه ای داشته باشند. امروز بازیکنان ما این کار را خیلی خوب انجام دادند. ما می دانستیم که چطور این بازی را ببریم. فرصت هایی برای گلزنی داشتیم و تا آخر جنگیدیم و این پیروزی را تقدیم به هواداران ذوب آهن می کنیم.

از مربی ذوب آهن درباره شانس بقای این تیم در رقابت ها پرسیده شد و او گفت: 10 روز پیش بازی سایپا بود که در مورد ذهنیت بازیکنان صحبت کردیم. ما باید بهتر شویم و بهتر بازی کنیم. ما برای این سه امتیاز سه ماه صبر کردیم. بازی بعدی ما مقابل سپاهان است و باید برنامه ریزی خیلی خوبی داشته باشیم. ما برای هر بازی تاکتیک خاص خودش را داریم.

میلیچ در مورد اخراج حق دوست و رضایی نیز حرف زد و افزود: من هیچ وقت در مورد داوری حرف نمی زنم ولی در سه ماه گذشته اتفاقات زیادی علیه تیم رخ داده است. گل ما را آفساید می گیرند، پنالتی نمی گیرند و امروز هم بازیکن ما اخراج شد. من با بازیکنم صحبت کردم و گفت چیزی نگفته ام. فیلم را دوباره بررسی خواهیم کرد تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا