سیاسی

مرز‌ها به‌وسیله تجهیزات بسیار پیشرفته و به صورت ۲۴ ساعته کنترل می‌شوند

پنل اس ام اس هیرو

مرز‌ها بوسیله تجهیزات بسیار پیشرفته و به صورت شبانه روزی کنترل می‌شوندبه  گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،  امیر سرتیپ محمدحسین دادرس جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره آمادگی ارتش برای پاسخ به تهدیدات احتمالی که از سوی دشمنان در روز‌های اخیر مطرح شده است، گفت: دشمنان به خوبی می‌دانند آمادگی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران از جمله ارتش در چه سطح و کیفیت بالایی قرار دارد.

وی با بیان اینکه زمانی تهدیدات ظاهر و عملی می‌شوند که آمادگی و قدرت دفاعی در یک کشور وجود نداشته باشد، تاکید کرد: امروز آمادگی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران از جمله ارتش سرافراز و قهرمان در چنان حدی است که هر اقدام ناشایستی صورت بگیرد پاسخ به مراتب بیشتر و مخرب‌تر از اقدام دشمن خواهد داشت.

جانشین فرمانده کل ارتش در ادامه با اشاره به برگزاری رزمایش‌های تخصصی ارتش در چند روز اخیر گفت: ما از گذشته و تا به امروز و البته در رزمایش‌ها این توانمندی در پشتیبانی و پاسخ قاطع به تهدیدات دشمنان را به خوبی نشان داده‌ایم و در این رزمایش‌ها بیان می‌شود که این آمادگی بحمدالله در همه عرصه‌ها در حد بسیار بالایی موجود است.

امیر دادرس در بخش دیگری از سخنان خود در باره امنیت مرز‌های کشور نیز گفت: وضعیت امنیت در مرز‌ها بسیار عالی است و شرایط امنیت همانند تهران و دیگر شهر‌ها است. همه مرز‌ها بوسیله تجهیزات بسیار پیشرفته و با بهره‌برداری از تجهیزات نوین به صورت شبانه روزی کنترل می‌شوند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا