ورزشی

غفاری و حضور 40 ساله در هیئت فوتبال اراک

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734294/56

زمان: 12:46  
1399/11/10

بازدید: 3,942

مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان مرکزی صبح دیروز در اراک برگزار شد و محمدرضا غفاری برای ۴ سال دیگر رئیس هیئت فوتبال استان شد.

به گزارش “آلانه”، مجمع انتخابی هیات فوتبال استان مرکزی با حضور سرپرست فدراسیون فوتبال در اراک برگزار شد و برای ۴ سال دیگر غفاری را به ریاست هیات فوتبال استان برگزیدند.

در این مجمع که حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس مجمع و دیگر اعضا حضور داشتند محمد رضا غفاری با کسب ۲۵ رای از مجموع ۲۵ رای اخذ شده ۴ سال دیگر بر مسند هیات فوتبال استان تکیه زد.

 

ناهیدی نژاد دیگر کاندیدای حاضر در این مجمع بود که برنامه‌های خود را در حضور اعضا ارائه کرد. پیش از این دانشگاه علوم پزشکی اراک به دلیل محدودیت‌های کرونایی، برگزاری مجمع هیئت فوتبال را مغایر با دستورالعمل‌های بهداشتی دانسته بود.

از سال ۷۹ که مجامع انتخابی استان‌ها برگزار می شود محمد رضا غفاری سکاندار فوتبال استان مرکزی است. او قدیمی ترین و با سابقه ترین رئیس هیئت فوتبال ایران است که بیش از 40 سال است که این سمت را برعهده دارد.

 

انتخاب  او بعنوان رییس هیات فوتبال استان برای پنجمین بار رقم خورد. در مجمع انتخابی هیات فوتبال استان مرکزی که ریاست آن بر عهده  حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال بود،  اعضا، مجمع انتخابی استان حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا