ورزشی

علیاری: بدترین گافی که دیده‌ام در بازی با گل‌گهر بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “ورزش س”، مجید علیاری پس از شکست یک برصفر سایپا مقابل گل گهر در مورد اخراجش توسط داور در این مسابقه، اظهار داشت: کارت اولی که به من داد کاملا اشتباه بود. مگر می‌شود به مهاجم نوک یک تیم وسط زمین کار زرد بدهید؟ من اصلا دو خطا هم کرده باشم. خطاهای من را ببینید خطاهای آن‌ها را هم بینید. دقیقه یک بازی روی کول من سوار شدند خطا نگرفت.

وی ادامه داد: فقط می‌خواهم بدانم اگر همین صحنه در آن سمت زمین اتفاق می‌افتاد خطا می‌گرفت؟ کل حرفم این است که آیا کوپال ناظمی اگر این اتفاق در محوطه ما می‌افتاد، خطا می گرفت یا نمی‌گرفت.

مهاجم سایپا در مورد اینکه آیا صحبت های امیرقلعه‌نویی در داوری بازی امروز تاثیر گذار بود، گفت: شک نکنید. فقط همین را می‌گویم. خدای بالاسر حقمان را می‌گیرد. حرف دیگری ندارم.

مهاجم سایپا در پاسخ به این سوال که آیا در محوطه جریمه گل گهر تمارض کرده بود، عنوان کرد:‌ آن صحنه دایو نبود. پای من برخورد داشت ولی نمی‌گویم پنالتی بود یا نه. دوست دارم ببینم اگر در محوطه ما هم چنین اتفاقی می‌افتاد خطا می‌گرفت یا نمی‌گرفت. بدترین گافی که تا به حال دیده‌ام در این بازی بود. همه خطاها آخ که می گفتند برای آن‌ها بود.

علیاری در خصوص اینکه سرمربی سایپا چه صحبتی با او انجام داد، گفت: نه، چیز خاصی نگفت و صحبت‌ها فنی بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا