ورزشی

سرآسیایی: باشگاه نفت اهمال کرده و باید پاسخگو باشد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه ،  مجتبی سرآسیایی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال مس رفسنجان مقابل صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت تیمی فوتبال‌بلد، کاربلد، زرنگ و باشگاهی بااصالت است که مربی خوبی دارد. صنعت نفت تیم خوبی است و ما به شرایط این تیم واقف هستیم. این تیم را به خوبی آنالیز و تحلیل کردیم و شرایط خوبی در تمرینات داشتیم.

 

کاملا آماده‌ایم

وقفه‌ای 10 روزه بین بازی‌های ما بود، اما با تدابیر ربیعی و کادر فنی، شرایط خوبی سپری می‌کنیم. چند بازیکن تأثیرگذار خود چون قاضی، نورمحمدی و رحیم زهیوی و نیز چند بازیکن دیگر را به‌خاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار نداریم. با این حال با شرایط خیلی خوب، آماده بازی مهم و سخت فردا روبروی تیم خوب صنعت نفت هستیم.با آنالیز صنعت نفت و طراحی تمرین بر مبنای این آنالیز، در چند روز اخیر شرایط خوبی در رفسنجان داشتیم. کاملاً آماده هستیم و بازیکنان ما پس از این دو پیروزی، نسبت به شرایط حساس خود و نواری که نباید قطع شود، آگاه هستند. آنها به اهمیت این مسابقه برای بزرگ شدن، ثابت کردن حقانیت و دیده شدن خود آگاه هستند و بازی تاکتیکی، فنی و فیزیکی در زمین داریم.

 

 اعتراض  پورموسوی به نبود هتل مناسب در رفسنجان ؟

دوست نداشتم در نشست خبری قبل از بازی به مسئله پرداخته شود، اما لازم می‌دانم به این هجمه اینستاگرامی و رسانه‌ای صحبت کنم. خودم سال‌هاست کار اجرایی و مدیریتی کرده‌ام و کاملاً روشن می‌توانم برای همه تصویرسازی کنم. در میزبانی و میهمانی بازی‌های لیگ برتر، قواعدی داریم و مهم‌ترین اصل برای باشگاه درخصوص رویارویی با تیم میزبان، ارزیابی ترانسفر و اسکان میهمان است. ما باید شرایط میزبان را بسنجیم و با زمان‌بندی مناسب اقدام کنیم.

 فعالان حوزه فوتبال می‌دانند باید 15 تا 20 روز پیش از مسابقه برای رزرو هتل اقدام شود و این اتفاق برای تیم صنعت نفت، در آخرین روزها و دو روز قبل افتاده است. باشگاه خوب صنعت نفت و کادر مدیریتی این باشگاه، این کار را انجام ندادند و به دو روز قبل از مسابقه موکول کردند. ما باید یقه شرکت هواپیمایی را بگیریم و بگوییم چرا دو روز قبل از بازی بلیت ندادید؟ این موضوع رد شده است و پرداختن به آن جالب نبود. چون شناخت کاملی از پورموسوی و شخصیتش دارم، معتقدم اطلاعات نادرستی از باشگاه به او رسیده و باشگاه صنعت نفت در این باره اهمال کرده است.

 

پاسخگوی کم کاری خودتان باشید

متاسفانه دوستان  تلاش کردند هجمه را به سمت مس رفسنجان و میزبانی مردم خوب این شهر وارد کنند که اتفاق خوبی نیست.ما خودمان باید پاسخگوی کم‌کاری و کاستی‌های خودمان باشیم، نه اینکه آن را به نفر مقابل ارجاع دهیم و به او هجمه وارد کنیم. با ادله می‌گویم نامه‌ای که شرکت رزروکننده هتل زده است، در تاریخ 8 بهمن بوده و نمی‌توانیم از هتل هیلان که متعلق به بخش خصوصی است، انتظار داشته باشیم اتاق‌های خود را تا لحظه آخر برای تیم میهمان نگه دارد. این هتل یکی از بهترین هتل‌های ایران است. باید 10 یا 15 روز یا حتی یک هفته قبل در این باره اقدام می‌کردند یا هتل را توسط مدیر تیم میزبان می‌گرفتند. هیچ اتفاق یا تماسی از سوی صنعت نفت برقرار نشده و در نامه مربوط به اسکان تیم، روزهای 11 و 12 بهمن درج شده است؛ یعنی حتی شب قبل از بازی را نزدند و روز بازی را مد نظر داشتند. نمی‌دانم این اشتباه است یا درست، اما اتفاقات بدی بوده است.

 

بالای تاکتیک ما نوشته شده:فیرپلی

تاکنون تیم‌های خیلی خوبی چون گل‌‌گهر، سپاهان و ماشین‌سازی وارد رفسنجان شده‌اند. آنها از میزبانی ما تشکر کردند و تراکتور هم بیانیه داد. ما ترجیح می‌دهیم تمام حرف خود را در زمین فوتبال و با زبان فوتبال و تاکتیک که فیرپلی بالای آن نوشته شده، بزنیم. ان‌شاءالله آرزو می‌کنم بازی بسیار خوبی باشد و فوتبال چشم‌نواز و خوبی ببینیم. برای مس رفسنجان و بازیکنان خود در این مسابقه آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

جایگزینان قاضی با تمام وجود بازی می‌کنند

 قاضی را در بازی قبل به‌خاطر محرومیت از دست دادیم. صحبت‌های زیادی درباره داوری دیدار قبلی بود و نمی‌خواهم به آن بپردازم. حامد نورمحمدی و یکی دو بازیکن دیگر را میان غایبان داریم که به دلیل مصدومیت، در اختیار تیم نیستند. ما یک تیم هستیم و بازیکنان جایگزین، با تمام وجود و تمرکز برای اعتلای پرچم رفسنجان در فوتبال کشور زحمت می‌کشند. ان‌شاءالله این موضوع در بازی فردا به پیروزی منتج شود.

درگذشت مرحوم مهردادمیناوند

باور نبود مهرداد دوست‌داشتنی، خوش‌قلب، مهربان و پُرانرژی در جامعه فوتبال و مردم سخت است و هنوز این اتفاق و ضایعه بد را برای فوتبال باور نمی‌کنم. این اتفاق را به جامعه فوتبال و ورزش و مردم ایران تسلیت می‌گویم. برای علی انصاریان دوست‌داشتنی و محبوب و همه بیماران کرونایی و غیر کرونایی آرزوی سلامتی می‌کنم. ان‌شاءالله این بیماری زودتر ریشه‌کن شود و با شرایط خیلی بهتری کنار هم زندگی کنیم.

 

هیچ ایرادی متوجه مس نیست

پس از این صحبت‌ها، بهنام مددی مدیر رسانه‌ای تیم مس رفسنجان درخصوص موضوع مطرح شده پیرامون اسکان تیم صنعت نفت در رفسنجان عنوان کرد: باشگاه ذوب‌آهن سه هفته دیگر در رفسنجان بازی دارد، اما از 10 روز قبل اقدام کرد و هتل هیلان را گرفت. ما طبقه دوم را برای تیم‌های میهمان خالی کردیم و پنج تیم تاکنون آمده‌اند. همه چیز به خوبی پیش رفته و اهمال‌ از سوی تیم اجرایی باشگاه خوب صنعت نفت بوده و هیچ ایرادی متوجه مس، مردم رفسنجان و میهمان‌نوازی آنها نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا