ورزشی

دفاع راستی که برد را از استقلال گرفت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734360/56

زمان: 17:13  
1399/11/10

بازدید: 26,030

هت تریک در تیر دروازه

استقلال در روزی که می توانست چندبار دروازه نفت مسجدسلیمان را باز کند، در راه رسیدن به گلزنی بدشانس بود.

به گزارش “آلانه”، دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر، با تساوی یک – یک به پایان رسید. در روزیکه استقلال فرصت های گلزنی زیادی را از دست داد، شاگردان فکری در راه رسیدن به گل ناکام بودند.

در نیمه نخست و پس از اشتباهی که حسینی روی کرنر ارسالی نیما انتظاری داشت، دروازه آبی پوشان به شکل عجیبی باز شد تا میزبان با یک گل پیش بیفتد. دقایقی بعد حسینی شوت بازیکن نفت را مهار کرد و در شروع مجددی تند و تیز و تماشایی، مهدی قایدی را صاحب یک موقعیت تک به تک کرد که ضربه این بازیکن به تیر عمودی دروازه برخورد کرد.
در دقیقه 74 این دیدار، مهدی قایدی درون محوطه جریمه نفت صاحب فرصت شد که پس از چند بار سر توپ زدن، با یک ارسال به روی دروازه اسماعیلی را صاحب موقعیت کرد که ضربه سر تماشایی این بازیکن از روی نقطه پنالتی، به تیر افقی دروازه برخورد کرد تا باز هم شاگردان فکری در راه گلزنی ناکام باشند.

اما این آخرین باری نبود که توپ بازیکنان استقلال به تیر دروازه اصابت کرد. در دقیقه 80 حرکت ترکیبی و خوب استقلالی ها، وریا غفوری را در سمت راست صاحب موقعیت کرد که این بازیکن با یک پاس عالی فرشید اسماعیلی را راه انداخت و پاس رو به بیرون او روی خط شش قدم به بابک مرادی رسید که ضربه این بازیکن پس از برخورد به بدن مجتبی مقتدایی مدافع نفتی ها تغییر مسیر داد و به تیر افقی دروازه مسجدسلیمانی ها اصابت کرد تا استقلال در زدن توپ به تیر دروازه هت تریک کند.

در واقع حضور به موقع مجتبی مقتدایی و تک او روی پای بابک مرادی مانع از فروپاشی دروازه نفت مسجدسلیمان شد. مدافع راست مورد علاقه مجتبی حسینی که از زمان حضور این سرمربی در ذوب آهن و مس، شاگرد او بوده است و امروز نیز به شکل فوق العاده ای دروازه تیمش را نجات داد.

در پایان این دیدار با تساوی یک – یک به پایان رسید تا استقلالی ها بیش از پیش حسرت از دست دادن موقعیت های بیش مار گلزنی را بخورند که می توانست به کسب سه امتیاز این دیدار و تثبیت صدرنشینی تیم فکری تبدیل شود ولی آنها در دومین بازی متوالی در راه رسیدن به گل، ناکام بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا