ورزشی

حقیقی و شلاق شدیدتر تمرینات (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه؛ علیرضا حقیقی در هر یازدهم بازی که گل گهر در لیگ بیستم انجام داده به میدان رفته است. او تا کنون موفق به انجام سه کلین شده و در رقابت با دیگر دروازه بانان مطرح لیگ از قافله عقب مانده است. او طی هفته های اخیر، روزهای سختی پشت سر گذاشت و انتقادات زیادی هم متوجه او بود. دریافت 12 گل 11 مسابقه، شرایط را برای حقیقی سخت کرده و او به دنبال، بهتر کردن شرایط برای خود و تیمش است.

 

 

حقیقی بعد از بازی با استقلال که شکست تلخی را برای گل گهر در خانه به همراه داشت، فشار زیادی متحمل شد. او هفته گذشته هم مقابل تراکتور دو گل دریافت کرد و برخی ها دروازه بان گل گهر را در این گل ها مقصر می دانستند؛ مخصوصا گل اول که در فضای مجازی هم بلافاصله به گل فرهاد مجیدی در دربی به حقیقی، تشبیه شد، گلی که از زاویه بسته وارد دروازه او شده بود.

 

 

برای پایان این انتقادات و فشارها، حقیقی سخت تلاش می کند و تصاویر منتشر شده از تمرینات گل گهر هم به خوبی آن را نشان می دهد. حقیقی در هفته های پایانی نیم فصل اول، با تمرینات فشرده تر و تلاش بیشتر به دنبال درخشش در خط دروازه تیمش است تا گل گهری ها را بار دیگر به رتبه های بالاتر جدول هدایت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا