ورزشی

توضیح کوتاه اکبریان در مورد صحنه جنجالی هفته

پنل اس ام اس هیرو

 

به گزارش “آلانه”، 45 دقیقه نیمه اول تمام شده بود که مجتبی حق‌دوست برای جلوگیری از ضدحمله تیم فوتبال نساجی مازندران، اقدام به یک خطای آشکار کرد و با دست از پیش روی بازیکن تیم میزبان جلوگیری کرد.

 

 این صحنه مطابق انتظار یک کارت زرد برای این بازیکن به همراه داشت ولی وقتی ماجرا به جنجال کشیده شد و نیمه اول تا دقیقه 53 ادامه پیدا کرد، که اکبریان داور مسابقه چند ثانیه پس از اینکه کارت زرد را به هافبک ذوب آهن نشان دهد، او را با کارت قرمز مستقیم جریمه کرد.

 

دیدن تصویر کارت قرمز برای نیمکت ذوب آهن که خودش را قربانی تصمیمات اشتباه داوری در هفته‌های اخیر می‌داند،  آن هم در صحنه‌‍ای که اتفاق ویژه‌ای از نظر فوتبالی در آن رخ نداده بود، سبب شد تا رحمان رضایی حتی با دست به بازیکنانش بگوید که زمین مسابقه را ترک کنند. این البته یک شوک صدم ثانیه‌‎ای بود حاصل از کارت قرمزی بود که رحمان رضایی اصلا انتظارش را نداشت.

 

با این حال اعتراضات به تصمیم اکبریان از سوی نیمکت ذوب آهن آنقدر ادامه پیدا کرد که رحمان رضایی سرمربی تیم هم با کارت قرمز اکبریان جریمه شد و نیمه دوم را باید در شرایطی از روی سکوها تماشا کند که تیمش 10 نفره شد و برای حفظ پیروزی در زمین تیم میزبان کار سختی را در ادامه پیش رو خواهد داشت.

 

اکبریان داور مسابقه در جریان کشمکش‌هایی که در پایان نیمه اول ایجاد شد، توهین مجتبی حق دوست به بازیکن حریف را دلیل اخراج او عنوان کرده است.

 

مجتبی حق دوست یکی از کلیدی ترین بازیکنان ذوب آهن در ثبت نتیجه 2 بر 1 در پایان نیمه اول روی اسکوربورد ورزشگاه وطنی قائمشهر بود. او ارسال کننده هر دو توپ بود و حالا فقدان او کار را برای ذوب آهن دشوارتر هم خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا