ورزشی

توخل: از گذشته درس گرفته‌ام، لجبازی نمی‌کنم!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سرمربی جدید آبی ها قصد دارد که روی شخصیت‌اش کار کند تا بتواند در بالاترین سطوح موفق شود و تیم خود را بار دیگر در لیگ برتر به اوج برساند.

 

توخل قصد دارد که از مشکلات گذشته اش، که موجب درگیری با مدیران باشگاه ها می شد، درس بگیرد تا بتواند در چلسی به موفقیت برسد.

 

در آخرین ماه های حضور در PSG، توخل بر سر خرید و فروش بازیکنان با لئوناردو، مدیر ورزشی این تیم، به مشکل خورد.

درگیری با لئوناردو باعث شد که توخل به رغم قهرمانی در لیگ فرانسه و رساندن پاری سن ژرمن به فینال چمپیونزلیگ برای اولین بار، از PSG اخراج شود.

 

 

در دورتموند نیز توخل به همین ترتیب با مدیر باشگاه درگیری هایی داشت که باعث شد مدیر دورتموند بگوید سر و کله زدن با توخل او را خسته و فرسوده کرده بود!

باشگاه آلمانی نیز راه خود را از توخل جدا کرد، اما این سرمربی اکنون اعتقاد دارد که از مشکلات اش در گذشته درس گرفته است.

 

توخل دراین باره گفت: “این اشتیاق و شور محض است… به اضافه کمی مرام و پایبندی به اصول. حرف شما یکی است و من به حرف هایی که از دهان یک نفر بیرون می آید اعتماد می کنم.

چیزی که الان دوست دارم و اینکه چرا اینقدر خوشبینم این است که من از این ضعف خودم آگاهم و می دانم این چیزی است که باید روی آن کار کنم تا بهتر شود؛ اینکه بتوانم آرامش بیشتری داشته باشم و زیاد روی عقایدم لجبازی نکنم.

ساختاری که من در چلسی دیدم، بسیار واضح و روشن و همچنین بسیار ساده است. خیلی راحت می توانید متوجه شوید که در این باشگاه آدم های زیادی تصمیم گیرنده نیست و این چیزی است که من می توانم با آن کنار بیایم.

وقتی این قضایا روشن باشند دیگر به عهده من است که به عنوان سرمربی با این شرایط کنار بیایم و نظراتم را روشن کنم و تحلیلی از آنچه می بینم، آنچه احساس می کنم و همچنین کجاها می توانیم بیشتر پیشرفت کنیم، را ارائه دهم و امیدوارم که این موضوع از راه درست اتفاق بیافتد.”

 

 

توخل افزود: “من در PSG دو عنوان قهرمانی لیگ را کسب کردم و در فصل قبل چهارگانه فرانسه را بردیم. اما من اخراج شدم و اینها در پاریس کافی نبود.

منظورم از این حرف این است که رسانه ها به اختلافات مشخصی بین من و اعضای هیئت مدیره PSG اشاره کرده اند. باید بگویم که در فصل نقل و انتقالات، وقتی خواست ها و آرزوهای سرمربی ها با خواست های مدیران و مدیران ورزشی نمی خواند، این اتفاق ها می افتد و این اختلاف ها پیش می آید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا