ورزشی

تقی پور : اصفهانیان پدر ذوب آهن را درآورده!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734337/56

زمان: 16:06  
1399/11/10

بازدید: 9,071

سرمربی عصبانی ذوب آهن پس از اخراج از کنار زمین، با عصبانیت صحبت هایی را خطاب به رییس کمیته داوران به زبان آورد.

به گزارش “آلانه”، دیدار نساجی و ذوب آهن در قائمشهر جنجالی از آب درآمد. در حالیکه دارکو بیدوف در ثانیه 18 ذوبی ها را پیش انداخته، اما حسن نجفی خیلی زود کار را به تساوی کشاند تا اینکه عبدالله حسینی در دقیقه 27 گل دوم را برای شاگردان رحمان رضایی به ثمر رساند.

 

اما در ثانیه های پایانی بازی در نیمه نخست، مجتبی حقدوست روی یک صحنه که پیراهن بازیکن نساجی را کشید و با انجام یک حرکت ناپسند  از زمین مسابقه اخراج شد تا ذوب آهن در بدترین زمان ممکن 10 نفره شود.

 

پس از این تصمیم محمدرضا اکبریان داور مسابقه، کادرفنی ذوب آهن به شدت نسبت به تصمیم داور مسابقه معترض شدند و حتی رحمان رضایی قصد داشت تیمش را بیرون بکشد که در ادامه اکبریان با خارج کردن یک کارت قرمز دیگر از جیبش، رحمان رضایی سرمربی ذوب آهن را نیز از روی نیمکت اخراج کرد.

 

این تصمیم اکبریان منجر به عصبانیت رحمان رضایی شد. در حالیکه فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران در جایگاه CIP استادیوم حضور داشت، ابراهیم تقی‌پور دستیارش رو به او فریاد زد: “که پدر ذوب آهن را درآوردی! بازی با ماشین سازی هم مگه نبودی؟”

 

اعتراض ها و توقف بازی باعث شد بازی در پایان نیمه نخست با 9 دقیقه وقت تلف شده به پایان برسد. با این کارت قرمز، رحمان رضایی نیمکت تیم را ترک کرد و باید در پایان بازی منتظر صحبت های جنجالی این سرمربی باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا