ورزشی

ترابی و بقیه احتمالات بعد از نیم فصل

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734291/1

زمان: 12:35  
1399/11/10

بازدید: 23,623

زمان بندی فصل نقل و انتقالات از سوی سازمان لیگ دوم اسفند اعلام شد

به گزارش “آلانه “،مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ زمانبندی فصل نقل و انتقالات را اعلام کرد و براساس آن بعد از آخرین بازی معوقه لیگ بین پرسپولیس و گل گهر فصل نقل و انتقالات رسما کلید خواهد خورد.

 

 براین اساس  بازه نقل و انتقالاتی زمستانی نیم فصل لیگ برتر با هماهنگی و تایید فیفااز ۲ تا ۲۸ اسفند ۹۹ تعیین شد.

 

 محمودزاده در گفت و گو با  سایت سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت:   همانطور که اوایل بهمن گفتیم نقل و انتقالات نیم فصل بعد از هفته پانزدهم تعیین خواهد شد که به جهت همکاری مناسب با باشگاه ها و تعیین زمان دقیق نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر بیستم با فیفا مکاتباتی انجام دادیم تا بازه زمانی نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در بهترین فرصت ممکن تعیین شود.

وی افزود: در نهایت با توجه به اینکه دور رفت مسابقات لیگ برتر ۲۶ بهمن به پایان می رسد و از آنجایی که یک مسابقه معوقه از دور رفت در تاریخ اول اسفند برگزار خواهد شد، نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از تاریخ دو اسفند ۹۹ آغاز و روز ۲۸ اسفند به پایان می رسد.

با برنامه اعلام شده هیچ یک از بازیکنان از جمله مهدی ترابی که شایعات زیادی بابت بازگشت دوباره اش به لیگ برتر و پرسپولیس است نمی توانند قبل از آغاز نیم فصل دوم برای تیم های لیگ برتری به میدان بروند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا