ورزشی

انتقاد هارگریوز از برونو فرناندز و شرکا!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، اوون هارگریوز، هافبک سابق منچستریونایتد، از دیدن عملکرد مهاجمان این تیم در شکست 2-1 برابر شفیلد یونایتد، مایوس و ناامید شده است.

 

مارکوس راشفورد، برونو فرناندز، آنتونی مارسیال، میسون گرینوود و پل پوگبا ممکن است “پنج یار افسانه ای” منچستریونایتد در خط حمله باشند، اما اوون هارگریوز معتقد است که این پنج نفر در شکست غیرمنتظره‌یونایتد برابر شفیلد به هیچ عنوان در زمین مفید نبودند.

 

 

منچستریونایتد در حالی در اولدترافورد برابر حریف ته جدولی خود صف آرایی کرد که می دانست کسب سه امتیاز در این بازی، شیاطین سرخ را دو باره به صدر جدول خواهد برد.

شفیلد اما توانست با شکست منچستریونایتد در اولدترافورد، ستاره های این تیم را دست خالی و بهت زده به جا بگذارد.

 

اوون هارگریوز در این باره گفت: “من اصلا یادم نمی آید که آرون رمزدیل، دروازه بان شفیلد، مجبور به گرفتن توپی شده باشد! یونایتدی ها آماده نبودند.

بارها چه در حمله و چه در دفاع آسیب پذیر ظاهر شدند. با وجود اینکه عملکرد آنها این اواخر عالی بوده. سولسشر حسابی از اینکه آماده این رقابت نبودند مایوس خواهد شد.”

 

 

داوید دخیا، دروازه بان منچستریونایتد، در جاگیری و پرش روی گل اول شفیلد اشتباه کرد و اولیور بورک،زننده گل دوم این تیم، نیز قبل از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش شفیلد، دو بار دیگز شانس گشودن دروازه منچستریونایتد را داشت.

 

هارگریوز افزود: “سولسشر واقعا باید از جابه‌جایی بازیکنانش عصبانی باشد. فکر نمی کنم که شفیلد یونایتد قصد داشت حمله کند. اما چون چهار نفر جلویی یونایتد نمی خواستند برگردند، فقط دو بازیکن برای دفاع باقی می ماند! بازیکنان شفیلد هم فکر کردند “به‌به! یه شانسی داریم اینجا!” خیلی دیر به مدافعان اضافه شدند.

 

آفرین به بورک. او یک گلزن نیست، فقط از فضای بین خطوط منچستریونایتد استفاده کرد. پست الکس تلس و نمانیا ماتیچ عوض شده بود و این موضوع کمی سردرگمی بین آنها به وجود آورده بود.”

 

منچستریونایتد در آستانه دیدار روز شنبه خود برابر آرسنال به دنبال جبران این شکست و بازگشت به نوار پیروزی خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا