ورزشی

چلسی به بارسلونا تبدیل خواهد شد!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734149/42

زمان: 13:52  
1399/11/09

بازدید: 12,141

توماس توخل، سرمربی آلمانی به سرعت قصد دارد سبک بازی چلسی را تغییر دهد.

به گزارش “آلانه”، توماس توخل خیلی سریع و تنها یک روز بعد از برکناری فرانک لمپارد با چلسی به توافق رسیده و در نهایت از دیشب کار خود را رسما روی نیمکت این تیم آغاز کرد. چلسی در خانه خود بدون خلق موقعیت های زیادی با تساوی بدون گل مقابل ولورهمپتون متوقف شد تا سرمربی آلمانی خیلی زود متوجه دشواری های کار در لیگ برتر بشود.

 

 

اما به نظر می رسد توماس توخل قصد دارد سبک بازی چلسی را تغییر دهد. آبی های لندن در دیدار دیشب در مجموع 820 پاس رد و بدل کردند که در این فصل و در لیگ برتر بی سابقه بود. تا پیش از دیدار دیشب، منچسترسیتی برابر وست بروم موفق به ارسال 810 پاس شده و از این حیث بی رقیب بود. همچنین بازیکنان چلسی در نیمه اول 433 پاس به هم دادند که از رقم از فصل 04-2003 و در نیمه اول تمام بازی های این تیم بیشتر بوده است. همچنین چلسی در طول این مسابقه 79 درصد مالکیت توپ داشت که رقم قابل توجهی محسوب می شود.

 

توماس توخل که همیشه علاقمند به ارائه بازی زیبا بوده، به نظر قصد دارد تیم جدیدش را بر اساس فلسفه ارسال پاس های متوالی بنا کند و این روند از همان لحظات ابتدایی حضور این سرمربی جوان در چلسی نمایان بود. البته ارسال پاس های متوالی به خودی خود مزیت محسوب می شود، اما افزایش مالیت می تواند یکی از عوامل خلق موقعیت های بیشتر باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا