ورزشی

می دانیم که بارسا باید قهرمان کوپا دل ری شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734183/29

زمان: 14:55  
1399/11/09

بازدید: 6,422

رونالد آرائوخو:

مدافع اروگوئه ای جوان بارسلونا می گوید که روی فتح کوپا دل ری در فصل جاری حساب باز کرده اند.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا شب گذشته به زحمت توانست از سد رایو وایکانو گذر کرده و به یک چهارم نهایی کوپا دل ری برسد. در این بازی بارسا ابتدا دقیقه 62 دروازه اش را باز شده دید ولی لیونل مسی دقیقه 69 کار را برابر کرد و فرانکی دی یونگ نیز در ده دقیقه پایانی توانست گل دوم را بزند و بارسا را به دور بعد بفرستد.

 

 

 

 

رونالد آرائوخو مدافع جوان اروگوئه ای مثل هفته های گذشته در ترکیب ثابت بارسا حضور داشت و بازهم نمایش قابل قبولی داشت. او در پایان بازی گفت:« بازی دشواری بود و این را از قبل هم می دانستیم. مهم کسب پیروزی بود و باید به هر قیمتی به دور بعد می رفتیم و حالا خوشحالیم که به هدف مان رسیدیم.

می دانستیم که رایو دفاعی بازی خواهد کرد و سعی می کنند به ما فضا ندهند. به خوبی پرس می کردند و ما در خیلی مقاطع به سختی می توانستیم شانس گلزنی خلق کنیم.»

 

آرائوخو ادامه داد:« خوشبختانه در هفته های گذشته بازی های خارج از خانه را پیروز شده بودیم و برابر رایو نیز این روند ادامه پیدا کرد. با تمرین و تلاش سخت می توان به موفقیت رسید و ما امسال روی قهرمانی کوپا دل ری حساب ویژه ای باز کرده ایم. بارسا باید فاتح این جام شود.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا