ورزشی

مصلح: خیلی زود مهرداد میناوند را از دست دادیم 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734159/41

زمان: 14:15  
1399/11/09

بازدید: 2,661

امیدوارم محرم با قهرمانی کارش را شروع کند؛  

مدافع میانی سپاهان می گوید فراتر از بحث فنی، انسانیت و شخصیت محرم نویدکیا، کار کردن با این مربی جوان و تازه وارد لیگ برتر را لذت بخش کرده است. 

شایان مصلح مدافع تیم فوتبال سپاهان در حاشیه تمرین امروز طلایی پوشان که در باغ فردوس پیگیری شد، در گفتگو با “آلانه” حرف هایش را در مورد مرگ دلخراش مهرداد میناوند شماره 25 سابقه تیم ملی و باشگاه پرسپولیس آغاز کرد و گفت: جا دارد اول تسلیت بگویم درگذشت آقا مهرداد عزیز را به جامعه ورزش و خانواده ایشان. امیدوارم روحشان قرین رحمت باشد و خداوند به خانواده آنها صبر بدهد.

بازیکن سابق پرسپولیس سپس در مورد فایل صوتی ای که شب گذشته از مهرداد میناوند منتشر کرد، توضیح داد: وقتی از پرسپولیس بیرون آمدم، ایشان برمبنای همان معرفتی که همیشه داشتند، به خاطر شرایطی که برای ما ایجاد شده بود، به من گفتند اگر کاری از دستش برمی آید، انجام بدهد. به هر حال سخت است. ایشان سرمایه ملی و ورزشی ایشان بودند و خیلی زود از دستش دادیم. امیدوارم خدا به خانواده اش صبر بدهد.

او سپس در مورد پیروزی تیمش برابر نفت آبادان بیان کرد: می دانستیم بازی سختی داریم و راحت نخواهد. آنها 5 بازی پشت سر هم را برده بودند. در بازی بعدی مقابل شهرخودرو هم همین تلاشی که در بازی با نفت آبادان نشان دادیم را باید تکرار کنیم تا این بازی را هم ببریم. امسال بازی ها خیلی سخت است. ما بازی آسان نداریم. به خاطر کرونا تیم ها چند روز یکبار بازی می کنند؛ از طرفی هم هواداران نیستند که کمک کنند. این شرایط کار را برای تیم های بدون هوادار و ته جدولی لیگ راحت تر می کند. می بینید که امسال تیم ته جدول و صدرجدول نداریم و امتیازات خیلی نزدیک است. امیدوارم در ادامه بازی ها موفق باشیم و شهر خودرو را ببریم تا در آخر فصل بتوانیم با بردن این بازی ها قهرمانی را جشن بگیریم.

 

 

 

مدافع چپ تیم فوتبال سپاهان درباره حضور پرتعداد هواداران سپاهانی در بازی های خانگی این تیم برای بدرقه بازیکنان از هتل تا ورزشگاه اینطور حرف زد: خیلی لطف دارند و همیشه باعث انگیزه و روحیه دوچندان قبل از بازی می شوند و ما هم تلاش می کنیم و در زمین جان می گذاریم تا برای شادی آنها کار کنیم و موفقیت را در پایان فصل با هم جشن بگیریم. البته کرونا هم هست و باید رعایت کنند تا کسی خدایی ناکرده به مشکلی برنخورد ولی آمدنشان خیلی به ما انگیزه می دهد.

شایان مصلح سپس در مورد کار کردن با محرم نویدکیا و اینکه این مربی را چطور ارزیابی می کند، اضافه کرد: خدا را شکر فضای خوب و آرامی را مدیران باشگاه ایجاد کرده اند. کار کردن با آقای نویدکیا هم لذت بخش است. من همیشه می گویم که فرای بحث فنی، بحث انسانیت و شخصیت آقای نویدکیا برای ما ارزشمند است و از کار کردن با ایشان لذت می بریم. امسال سال اول مربیگری ایشان است و امیدوارم با قهرمانی کارشان را شروع کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا