ورزشی

علی انصاریان؛ برایت دعا می‌کنیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، این مدافع سابق فوتبال ایران که سابقه بازی در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را دارد، در حال حاضر در بیمارستان فرهیختگان بستری است و به گفته پزشک معالج، بیش از 80 درصد ریه اش درگیر ویروس کرونا شده است.

دکتر هاشمیان که بعد از وخامت حال مهرداد میناوند با تماس عادل فردوسی پور و علی کریمی برای کمک به شرایط به بیمارستان لاله آمد، در عین حال شرایط علی انصاریان را نیز در نظر گرفته است. او می گوید: علی با اکسیژن 65 درصد به بیمارستان مراجعه کرده اما در حال حاضر بیش از 80 درصد ریه او درگیر بیماری است و امیدوارم مشکل زجر تنفسی او تمام شده و به مرحله سخت تری نرسد.

نکته امیدوارکننده درباره علی انصاریان، او هنوز هوشیار است و به همین دلیل هم از درمان های به اصطلاح غیرتهاجمی برای درمان او استفاده می شود. انصاریان بعد از 14 روزی که از ابتلایش به کرونا می گذرد، هنوز درگیر این بیماری است و درمان های مرسوم روی وی جواب نداده اما پزشکان امیدوارند این شرایط تغییر کند.

 

 

 

نویدمحمدزاده بازیگر سینمای ایران به خبر بیماری علی انصاریان چنین واکنش نشان داده است.

 

 

 

نکته مهم درباره انصاریان این است که او اهل سیگار و قلیان نبوده و ریه سالمی دارد. همچنین او جوان تر از مهرداد میناوند است و ورزشکار بودنش این امید را به وجود می آورد تا از پس این بیماری بربیاید. 

دقایقی پیش همچنین با خانواده او نیز تماس گرفتیم و آنها از مردم ایران و طرفداران فوتبال خواستند برای این ستاره سابق فوتبال ایران دعا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا