ورزشی

رونمایی رئیس موقت بارسا از نامه تهدیدآمیز لاپورتا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734213/29

زمان: 18:27  
1399/11/09

بازدید: 3,552

در بارسلونا این روزها بر سر جذب یا عدم جذب اریک گارسیا دودستگی ایجاد شده است.

به گزارش “آلانه”، یک ماه دیگر تا شروع انتخابات بارسلونا باقیمانده اما این روزها بین کارلس توسکتس رئیس موقت باشگاه و دو نامزد ریاست باشگاه اختلاف نظر عمیقی ایجاد شده است.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا خواهان تقویت خط دفاع تیمش در نقل و انتقالات زمستانی است. به فاصله تنها سه روز تا پایان، چنین اتفاقی رخ نداده و این دلخوری سرمربی هلندی را باعث شده است. او جذب اریک گارسیا مدافع اسپانیایی سیتی را حیاتی می داند و در این راه توسکتس و ویکتور فونت(نامزد ریاست باشگاه بارسلونا) را موافق خود می بیند اما خوان لاپورتا و تونی فریکسا دو نامزد دیگر مخالف این انتقال هستند و در نهایت تصمیم بر این شده که برای جذب او تا پایان فصل صبر کنند یعنی زمانی که او بازیکن آزاد خواهد بود.

 

 

 

 

کارلس توسکتس رئیس موقت بارسا در مصاحبه با رادیو کاتالونیا فاش ساخت که هفته گذشته خوان لاپورتا برای وی نامه ای تهدیدآمیز ارسال کرده و او را از عواقب جذب اریک گارسیا بر حذر داشته است. لاپورتا معتقد است صرف هزینه برای گارسیا در شرایط اقتصادی کنونی بیهوده است. لاپورتا توسکتس را تهدید کرده بود که این انتقال را منتفی کند؛ در غیر این صورت او مسئول هرگونه ضرر مالی باشگاه خواهد بود.

توسکتس در مصاحبه خود گفت که اگر در نهایت گارسیا جذب نشود، نه به خاظر تهدید لاپورتا که به خاطر حس مسئولیت پذیری او خواهد بود. اینکه قصد دارد این تصمیم را به عهده رئیس بعدی بگذارد.

 

لازم به ذکر است که در تمام نظرسنجی ها لاپورتا شانس اول رسیدن به صندلی ریاست بارسلونا محسوب می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا