سیاسی

تعیین تکلیف استخدام حق التدریسی‌ها و بررسی لایحه بودجه در دستور کار هفته آینده مجلس

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار مجلس گروه  سیاسی باشگاه  خبرنگاران  جوان،  مجلس شورای اسلامی هفته آینده و از روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه پس از یک هفته حضور نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه صحن‌های علنی را برگزار می‌کند.

همچنین از روز سه شنبه چهاردهم بهمن ماه لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای بررسی در جلسه علنی می‌آید.

ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری در مورد طرح یک فوریتی اصلاح ماده الحاقی مصوب ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ و ۹ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب ۱۵ مهر ۱۳۸۸ و اصلاحات و الحاقات بعدی، گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مورد طرح اصلاح مواد ۱ و ۷ قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و اصلاحات بعدی آن در دستور کار صحن علنی خواهد بود.

افزون بر این‌ها کمیسیون فرهنگی نیز گزارشی از طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه ورزش و کمیسیون اجتماعی گزارشی درباره طرح تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی را برای ارائه در نشست علنی نمایندگان در فهرست دستور کار پارلمان دارند.

ادامه بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن از سوی کمیسیون عمران، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۱۴ قانون صدور چک مصوب ۱۳۵۵ و اصلاحات بعدی آن و همچنین گزارش کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بخشی دیگر از دستور کار هفته آینده قوه مقننه در صحن علنی است.

گزارش کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی در مورد واکسن کرونا، گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد بررسی کیفیت تامین و توزیع نهاده‌های دامی، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چگونگی اجرای سامانه‌های نظارتی در حوزه امور بانکی و انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شورا‌ها نیز در ادامه دستور‌های هفتگی قرار دارد.

پارلمان برای روز‌های یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته آینده صحن علنی پیش بینی کرده است.

شما مخاطبان گرامی باشگاه آلانه می‌توانید متن کامل دستور کار صحن علنی مجلس برای هفته آینده را از اینجا مشاهده کنید.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا