ورزشی

آزمون می ماند، اگر زنیت پول به پایش بریزد!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، گنادی اورلوف، یکی از کارشناسان تلویزیونی روسیه، اعلام کرده است که نمایندگان آزمون در حال جستجو برای یافتن تیمی جدید برای این مهاجم 26 ساله هستند.

اورلوف که راجع به آینده سردار آزمون با رومن اورشچوک، مدیر ورزشی سابق دینامو مسکو، صحبت می کرد، گفت که انتظار می رود که آزمون در تابستان از زنیت جدا شود. قرارداد او با این تیم تا تابستان 2022 اعتبار دارد.

 

گنادی اورلوف: “در مقایسه با هوندا و زسکا در تابستان آزمون قیمت بالایی خواهد داشت؟”

رومن اورشچوک: “موضوعات مختلفی اینجا وجود دارد. قرارداد هوندا رو به پایان بود و او حواسش به خودش بود و مراقب بود که مصدوم هم نشود. آزمون یک سال دیگر با زنیت قرارداد دارد. چرا او از خودش مراقبت کند و با احتیاط بازی کند؟ درست برعکس! باید در چنین موقعیتی ارزش خود را اثبات کنید. برای زنیت دشوار خواهد بود که آزمون را نگه دارد و حتی اگر موفق شوند او را نگه دارند، یک سال بعد او به عنوان بازیکن آزاد از این تیم می رود و این موضوع از نظر مالی برای زنیت سودمند نخواهد بود.”

 

 

گنادی اورلوف: “فکر می کنی اینکه زنیت بتواند به قیمت 20 میلیون یورو آزمون را بفروشد واقع بینانه است؟

رومن اورشچوک: “قبل از شیوع کرونا که زنیت با چشم بسته باید این کار را می کرد. حالا اما این سخت است و جای سوال دارد. اگر هواداران به ورزشگاه ها بازگردند، قراردادهای تبلیغاتی از سر گرفته شوند و باشگاه ها دوباره روی پای خودشان بایستند، چرا که نه؟

 

گنادی اورلوف: “فکر می کنید تحت چه شرایطی آزمون در سنت پترزبورگ باقی می ماند؟ “

رومن اورشچوک: “تنها راه نگه داشتن او این است که پول به پایش بریزند. واضح است که آزمون یکی از لیدرها و رهبران بازیکنان زنیت است. دزوبا پا به سن گذاشته، اما هنوز یکی از توانمندترین بازیکنان حاضر در روسیه است. اگر آزمون فروخته شود، این فرصت را خواهند داشت که یک بازیکن دیگر باری جایگزینی او پیدا کنند. ریبالتا این مارکت را می شناسد. وقتی پول هست و تیم دارد در چمپیونزلیگ بازی می کند، خیلی آسان تر می توانند یک بازیکن با کیفیت بخرند.”

 

آزمون در این فصل در 20 مسابقه برای زنیت به میدان رفته و 11 گل به ثمر رسانده. او در سال 2019 با قراردادی به مبلغ 12 میلیون یورو از روبین کازان به زنیت منتقل شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا