ورزشی

استقلال شایعه قهر دیاباته را تکذیب کرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1734037/39

زمان: 22:04  
1399/11/08

بازدید: 5,956

باشگاه استقلال شایعه قهر شیخ دیاباته به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش را تکذیب کرد.

به گزارش “آلانه”، عصر امروز شیخ دیاباته در تمرین تیمش دچار مصدومیت جزئی شد و به همین خاطر او در سفر به مسجدسلیمان تیمش را همراهی نکرد.

بعد از این اتفاق شایعه ای عنوان شد که دیاباته به خاطر عقب افتادن مطالباتش ناراحت است و در پایان تمرین امروز هم با حالت قهر ورزشگاه تهرانسر را ترک کرده است. این شایعه حکایت از آن داشت که نرفتن دیاباته به مسجدسلیمان هم ربطی به مصدومیت ندارد و از ناراحتی این بازیکن نشات می‌گیرد.

باشگاه استقلال اما ساعتی بعد از انتشار خبر قهر دیاباته به تکذیب آن پرداخت.

سایت استقلال در این خصوص نوشت:” امروز یکی از سایت‌های خبری که به حاشیه‌سازی علیه استقلال شهرت دارد، در خبری کذب اعلام کرده که دیاباته به دلیل دریافت نکردن مطالباتش، استقلال را در سفر به مسجد سلیمان همراهی نکرده است.”

سایت باشگاه استقلال همچنین مصاحبه ای از پزشک تیم درباره دیاباته منتشر کرده است. دکتر مهدی سیاهپوش پزشک استقلال درباره مصدومیت دیاباته گفته است: دیاباته امروز در پایان تمرین احساس درد داشت که پس از MRI مشخص شد او از ناحیه دوقلوی ساق پای چپ دچار کشیدگی شده است و جهت جلوگیری از تشدید مصدومیت، با نظر کادرفنی و پزشکی همراه تیم به مسجد سلیمان نرفت و اقدامات پزشکی برای درمان او از فردا آغاز می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا