سیاسی

همه می‌دانند که حسن روحانی با حمایت کدام جریان روی کار آمد

خامسیان در گفت و گو با باشگاه آلانه:

همه می‌دانند که روحانی با حمایت کدام جریان روی کار آمدعلیرضا خامسیان فعال رسانه‌ای اصلاح طلب در گفت‌و‌گو با  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، درباره حواشی پیش آمده بین برخی بزرگان جریان اصلاحات و رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: جای تعجب است دولتی که باید به مشکلات عمده کشور که بخشی از آن مربوط به خودش است بپردازد، به جای پاسخگویی به افکار عمومی به مشکلات حاشیه‌ای دامن می‌زند و به نوعی افکار عمومی را با طرح مشکلات این چنینی به حاشیه می‌برد.

او ادامه داد: معتقدم که این نوعی فرار رو به جلو از سوی دولت است. به جای اینکه درباره مشکلات کشور از جمله مشکلات معیشتی پاسخگو باشد، در صدد است تا مسائل سال ۹۲ را نبش قبر کند؛ مسائلی که برای افکار عمومی مشخص است و همه می دانند که شخص حسن روحانی با تکیه بر پایگاه اجتماعی و سبد رای کدام گروه رای آورد؛ نوع کنش رفتاری جریان اصلاح طلب بود که امروز خود محمود واعظی بتواند در پاستور گام بردارد.

خامسیان افزود:  پرداختن به این موضوعات برای بدنه اصلاح طلبان و تحول خواه اصل نیست و معتقدم که هدف رئیس دفتر رئیس‌جمهور این است که برخی از مطالبات به حق مردم از دولت را با طرح این موضوعات به حاشیه ببرد؛ البته نخبگان و مردم ما هوشمند هستند و تحت تاثیر برخی جوسازی ها قرار نخواهند گرفت.

وی تصریح کرد: الان جریان اصلاح طلب باید به حل مسائل معیشتی مردم فکر کند تا بتواند کشور را مدیریت کند. معتقدم که محمود واعظی که خیلی هم در بدنه دولت مورد اقبال نیست هدفی جز اینکه مطالبات مردم را کمرنگ کند و مطالب حاشیه ای را اصل نشان دهد ندارد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا