ورزشی

مسی باید بداند که بالاتر از نام بارسلونا نیست

کد خبر: 1732750/29

زمان: 14:18  
1399/11/02

بازدید: 22,044

تونی فریکسا:

تونی فریکسا نامزد ریاست بارسلونا خواهان تمدید قرارداد با لیونل مسی اما با شرایطی خاص است.

به گزارش “آلانه”، 17 اسفند انتخابات ریاست بارسلونا به انجام خواهد رسید و باید دید از بین خوان لاپورتا، ویکتور فونت و تونی فریکسا در نهایت کدام یک برنده خواهند شد. هر کدام از این نامزدها در مورد تمدید قرارداد با لیونل مسی موضعی مشترک دارند و معتقدند با یک پروژه ورزشی برنده می توانند مسی را به تمدید متقاعد کنند اما در این بین تونی فریکسا تنها کسی است که می گوید مسی باید شرایط او را برای تمدید بپذیرد.

 

 

 

 

فریکسا به خبرنگاران گفت:« وقتی از مسی حرف می زنیم، باید به احترام او بلند شویم ولی باید واقع بین هم بود. قطعا ما هم دوست داریم مسی در بارسا بازنشسته شود اما در اداره باشگاه ما نام بارسا را بالاتر از هر چیزی قرار می دهیم، حتی از لیونل مسی که بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. مسی باید بداند که بارسا مقدم تر از اوست و باید با شرایط باشگاه کنار بیاید.»

 

 

 

 

فریکسا در مورد وتو کردن نظر رونالد کومان در مورد جذب اریک گارسیا مدافع سیتی گفت:« گارسیا مدافع مورد علاقه ماست و کومان در نشستی که با نامزدها داشت، درخواست جذب او در زمستان را داشت ولی قرارداد گارسیا در پایان فصل تمام می شود و تابستان می توان او را رایگان جذب کرد. به همین دلیل تصمیم بر این شد که زمستان برای جذبش اقدامی نشود. کومان؟ معتقدم او کارش را خیلی خوب انجام داده است.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا