ورزشی

معمای کاپیتان مسعود برای بازی با استقلال!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، تراکتور به حساس ترین بازی خود در لیگ بیستم رسیده و حالا فرصت این را دارد که با کسب پیروزی مقابل استقلال، شانس خود برای قهرمانی در نیم فصل را افزایش دهد. این بازی در حالی برگزار می‌شود که کادرفنی تراکتور بدون محروم و مصدوم به استقبال این بازی می‌رود و دست بازی برای انتخاب ۱۱ بازیکن دارد.

 

در خط دروازه محمدرضا اخباری همچنان مهره فیکس است و تلاش می‌کند تا در تقابل دوباره با استقلال توانایی هایش را به رخ بکشد. او در لیگ شانزدهم یک اشتباه عجیب را مقابل استقلال مرتکب شد اما در نیمه دوم درخشید و با جبران این اشتباه تراکتور را به سمت پیروزی هدایت کرد.

 

در خط دفاعی محمدرضا خانزاده آماده بازگشت است و به نظر می‌رسد به خاطر تجربه بیشتر، جای وفا هخامنش را خواهد گرفت. هادی محمدی مدافع سابق ذوب آهن زوج او خواهد بود. مدافعان کناری تراکتور بازیکنان سابق استقلال هستند و با انگیزه بالا وارد زمین خواهند شد؛ یعنی فخرالدینی و تیموری.

 

 

در خط هافبک دوباره انتخاب شجاعی استفاده از پنج بازیکن است. اکبر ایمانی پس از یک بازی غیبت به ترکیب برمی‌گردد و باتوجه به نیمکت نشینی شجاع، سعید مهری احتمالا فیکس خواهد بود.

 

احسان حاج صفی و اشکان دژاگه پس از بازگشت به ترکیب فیکس می‌شوند و مهدی تیکدری در سمت راست نقش آفرینی می‌کند. محمد عباس زاده هم در پست مهاجم نوک دیده می‌شود.

روی نیمکت ذخیره ها حمزاوی عکاشه مهم ترین بازیکن هجومی تراکتور است و بازیکنانی نظیر حمید بوحمدان و البته مسعود شجاعی هم دیده می‌شوند. محمد قنبری، مهدی ببری و… دیگر بازیکنان روی نیمکت تیم تبریزی به حساب می‌آیند.

 

 

این در حالی است که مسعود شجاعی در بازی قبلی و در روز غیبت اشکان دژاگه و حاج صفی خودش را فیکس کرد و اتفاقا نمایش درخشانی را هم در طول بازی از خود نشان داد و با ثبت یک پاس گل و تاثیر روی گل دوم، بهترین بازیکن زمین شد اما احتمالا او از روی نیمکت بازی را آغاز خواهد کرد و بسته به شکل بازی، در نیمه دوم به زمین می‌رود.

ترکیب احتمالی تراکتور مقابل استقلال:

محمدرضا اخباری
میثم تیموری
محمدرضا خانزاده
میلاد فخرالدینی
هادی محمدی

سعید مهری
اشکان دژاگه
اکبر ایمانی
مهدی تیکدری
احسان حاج صفی

محمد عباس زاده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا