ورزشی

فاضلی: از استقلال پیشنهاد ندارم 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1732038/34

زمان: 09:22  
1399/10/29

بازدید: 8,569

بعد از جدایی وحید فاضلی از نساجی شایعه شده این مربی بار دیگر به کادر فنی استقلال اضافه می شود و در کنار محمود فکری کار خواهد کرد. 

به گزارش “آلانه” این مربی جوان پیش از اینکه سرمربی نساجی شود بیشتر در کنار محمود فکری کار می کرد. او در این باره می گوید: این خبر غیر واقعی است. من پیشنهادی از باشگاه استقلال ندارم و صحبتی با من نشده است و بنابراین حضورم در این تیم خبری است که از سوی برخی رسانه ها مطرح شده است نه من. واقعیت این است که با باشگاه نساجی قرارداد دارم و در روزهای آینده در این خصوص قرار است با باشگاه نشستی داشته باشم. بعد از روشن شدن وضعیتم در مورد آینده تصمیم گیری خواهم کرد اما ترجیحم این است که به عنوان سرمربی به کار ادامه دهم. برای محمود فکری و استقلال هم آرزوی موفقیت می کنم. 

 

جدایی علی دفتری به دلیل عدم ارسال مدارک مربیگری اش از سوی فدراسیون فوتبال اسپانیا خبری بود که در روزهای گذشته از سوی رسانه ها مطرح شده بود که این با جدایی وحید فاضلی از نساجی توام شد و به همین بهانه برخی رسانه ها البته بیشتر فضای مجازی خبر از حضور دوباره این مربی جوان در کنار محمود فکری دادند که سرمربی فصل گذشته نساجی این خبر را رد می کند و می گوید صحبتی از سوی باشگاه استقلال به او نشده است. 

 

وحید فاضلی در پایان هفته یازدهم لیگ برتر از هدایت تیم نساجی کنار گذاشته شد و جای خود را به مجید جلالی داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا