ورزشی

یک آمار کابوس وار؛ اوج فاجعه در خط حمله رئال

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، به نقل از مارکا، در رئال مادرید و در واقع پس از جدایی کریستیانو رونالدو، فقر گل بیداد می کند.  این مشکلی است که زین الدین زیدان فصل گذشته با آن دست به گریبان بود ولی با منسجم کردن خط دفاعی و پذیرش کمترین گل ها توانست آن را پوشش داده و تیمش را قهرمان لالیگا کند.

 

 

 

 

زیدان در مجموعه خود ادن هازارد، کریم بنزما، مارکو آسنسیو، لوکاس واسکز، وینیسیوس، ماریانو و رودریگو را در فاز تهاجمی در اختیار دارد. ماریانو و یوویچ مهاجمان شماره 9 و ذخیره های بنزما بودند.

 این هفت بازیکن پس از 25 بازی از فصل جاری، درمجموع 23 گل به ثمر رسانده اند اما مشکل اصلی اینجاست که کریم بنزما توانسته به تنهایی 13 گل یعنی بیش از نیمی از گل ها را به ثمر برساند. مهاجمان نوک غیر از بنزما نیز فقط یک بار گلزنی کرده اند.

 

 

 

 

پس از بنزما، وینیسیوس با 3 گل زده قرار دارد و ماریانو ذخیره اول بنزما نیز تنها زننده یک گل بوده است. لوکا یوویچ که بالاخره قرضی به فرانکفورت بازگشت نتوانست هیچ گلی به ثمر برساند. 

 

آمارها نشان می دهند که بهترین گلزنان رئال پس از کریم بنزما، دو هافبک هستند. کاسیمیرو و لوکا مودریچ هر دو توانسته اند 4 گل تا به اینجای فصل به ثمر برسانند.

 

 

 

 

سران رئال پس از جدایی رونالدو تصمیم به بازگرداندن ماریانو دیاز گرفتند که تصمیمی مناسبی نبود و این بازیکن هرگز نتوانست پاسخ انتظارات را بدهد. حذب یویوچ با 60 میلیون یورو نیز یک شکست بزرگ نقل و انتقالاتی دیگر لقب گرفت.

تابستان پیش رو رئال نیاز حیاتی به جذب یک مهاجم دارد و دیگر مشخص است که اتکا به گل های کریزم بنزما به تنهایی جوابگو نخواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا