ورزشی

پاسخ منفی بارسلونا به درخواست جدایی گلر ناراضی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731934/29

زمان: 17:23  
1399/10/28

بازدید: 10,507

کومان تایید کرد

نتو گلر برزیلی بارسا تقاضای جدایی در انتقالات زمستانی را مطرح کرده بود که با پاسخ رد مواجه شد.

به گزارش “آلانه”، نتو گلر برزیلی تابستان 2019 با یاسپر سیله سن معاوضه شد. نتو از والنسیا به بارسا پیوست و ذخیره هلندی تراشتگن نیز از بارسا به والنسیا منتقل شد. اوضاع البته برای هیچکدام خوب پیش نرفت.

نتو در بارسا به ندرت توانسته جایی در ترکیب ثابت پیدا کند و مشخص بود که با وجود تراشتگن، فرصت چندانی به او نخواهد رسید. اتفاقی که سبب شده تا نتو از طریق ایجنتش به سران بارسا درخواست جدایی در انتقالات زمستانی را بدهد اما پاسخ منفی بود.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا که در نشست خبری بازی فینال سوپرکاپ برابر بیلبائو شرکت کرده بود، در مورد جدایی نتو گفت:« قبلا گفته بودم که برخی بازیکنان جوان تیم که کمتر بازی می کنند، بهتر است قرضی راهی باشگاهی دیگر شوند تا شانس بیشتری برای بازی داشته باشند اما قضیه نتو متفاوت است. بله؛ مدیر برنامه های او از باشگاه تقاضای جدایی کرده بود اما پاسخ مان منفی بود.

او برای ما یک دروازه بان مهم است و نمی خواهیم در پستی مثل دروازه بانی، وضعیت مان متزلزل شود. تراشتگن باید یک ذخیره مطمئن داشته باشد و نتو پاسخ انتظارات مان را داده است.»

 

 

 

 

نتو در ابتدای فصل به دلیل جراحی تراشتگن چندین بازی در ترکیب ثابت بارسا قرار گرفت ولی با بازگشت گلر آلمانی به نیمکت تبعید شد. انتظار می رود او در بازی یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری بتواند بار دیگر در ترکیب فیکس بارسا قرار بگیرد. اینیاکی پنیا و آرنائو پناس دیگر دروازه بان های بارسا هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا