ورزشی

مقایسه مسی و رونالدو؟ کریس یک لیدر واقعی است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731915/29

زمان: 14:15  
1399/10/28

بازدید: 5,775

آرتور ملو:

آرتور ملو معتقد است رونالدو درون میدان کاپیتان و رهبری بهتر از لیونل مسی است.

به گزارش “آلانه”، آرتور ملو تابستان امسال از بارسا با رقم 72 +10 میلیون یورو راهی یوونتوس شد. یوونتوس هم در عوض میرالم پیانیچ را به باشگاه کاتالان واگذار کرد. جدایی ملو از بارسا در نهایت با حرف و حدیث هایی همراه بود. او در حالی به یووه پیوست که هنوز فصل به اتمام نرسیده بود ولی پس از رسمی شدن انتقال، او از فهرست بارسا کنار گذاشته شد و کیکه ستین دیگر به وی میدان نداد تا آرتور هم برای بازی های لیگ قهرمانان حاضر به تمرین با بارسا نشود. 

 

 

 

 

شروع آرتور در یوونتوس خوب نبود و آندره آ پیرلو سرمربی این باشگاه در یکی دو مصاحبه خود گفت که ستاره برزیلی باید خود را به مرور با سبک بازی یوونتوس وفق دهد. این اتفاق رخ داده و آرتور در بازی ماه گذشته یوونتوس برابر بارسا در نوکمپ خوش درخشید. بازگشت ملو به نوکمپ برای او خوش یمن بود و یووه 0-3 پیروز شد.

 

آرتور که از معدود بازیکنانی است که شانس بازی کنار لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را داشته، اغلب در مصاحبه ها با سوالاتی راجع به مقایسه این دو وفق ستاره روبرو می شود.

 

 

 

 

او این بار چنین پاسخ داد:« رونالدو برون گراتر از لیونل مسی است. در رختکن و در زمین تمرین او راحت تر با هم تیمی هایش ارتباط برقرار می کند. رونالدو با همه حرف می زند و همیشه سعی در  کمک کردن دارد. او در رختکن یکی از فعال ترین هاست و تقریبا در هر چیزی مشارکت می کند. رونالدو هم مثل مسی حلقه افراد مورد اعتماد خودش را دارد و خوب؛ من چون هم زبان او هستم، خیلی راحت تر با او ارتباط گرفتم. شاید دوستانی نباشیم که به منزل هم برویم ولی رابطه ام با رونالدو خیلی خوب است.»

 

قدرت رهبری مسی و رونالدو:« این مقایسه دشواری است. هر دو می توانند در یک بازی 5 گل بزنند. مسی و رونالدو لیدرهای خوبی هستند ولی انتخاب من رونالدو است چون با او هم تیمی هستم.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا