ورزشی

مسی در نقش بوکسور؛ باورنکردنی و حیرت انگیز (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، لیونل مسی نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا برابر سوسیداد را به دلیل مصدومیت از دست داده بود. مشکل کشیدگی عضله پشت ران پای چپ مسی نزدیک بود او را از بازی فینال محروم کند اما در نهایت او توانست در تمرین روز گذشته و امروز بارسا شرکت کرده و خود را به فینال برساند.

مسی امشب از ابتدا برابر بیلبائو در میدان بود ولی کمتر نشانی از روزهای اوجش داشت. او که به وضوح کمتر می دوید و سعی می کرد به پای چپ خود فشار وارد نکند روی گل اول بارسا در دقیقه 40 تاثیرگذار بود. روی ریباند ضربه او بود که گریزمان توانست گلزنی کند.

 

 

 

 

بیلبائو سپس کار را به تساوی کشاند ولی گریزمان بار دیگر بارسا را پیش انداخت. این پایان کار نبود و بیلبائو دقیقه 91 توانست حساب کار را 2-2 کرده و همه چیز به وقت های اضافه کشیده شود.

بر خلاف تصورات، بیلبائو دقیقه 95 روی شوت استثنایی اینیاکی ویلیامز توانست گل سوم را به ثمر برساند و بازی تا دقیقه 120 با همین نتیجه ادامه داشت که لیونل مسی در یک صحنه بیرون محوطه جریمه بیلبائو کنترلش را از دست داد و بازیکن حریف را مضروب کرد.

 

 

 

 

 

صحنه ابتدا از دید خیل مانسانو داور بازی به دور ماند ولی از طریق وی ای آر به وی گوشزد شد که به کنار زمین برای بازبینی بیاید.

 

 

 

 

 

در تکرار تصویر مشخص بود که مسی پس از یک نبرد تک به تک با ویالیبره زننده گل دوم بیلبائو او را از پشت با مشت مضروب کرده و سرنگون می کند. این خطای بدون توپ خشن از سوی مسی با کارت قرمز جریمه شد و او یک دقیقه پایانی را از دست داد. خطای مسی نشان از عجز و ناتوانی واضح او در دقایق پایانی داشت و یک نمایی واضح از وضعیت کنونی بارسلونا بود.

 

 

 

 

 

در هر صورت مسی راهی رختکن شد و بارسا هم بازی را 3-2 باخت تا اولین جام فصل از دست برود. این خطای شدید غیروورزشی می تواند مسی را تا 4 جلسه از همراهی بارسلونا محروم کند. او بازی با کورنیا در کوپا دل ری وم دو بازی لالیگا را از دست خواهد داد. بارسا در صورت صعود به یک هشتم نهایی کوپا دل ری مسی را در این مرحبه نیز در اختیار نخواهد داشت و در صورت حذف، مسی سه بازی لالیگا را از دست می دهد.

گفته می شود محرومیت مسی می تواند بین 4 تا 12 جلسه نیز باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا