ورزشی

سه امتیاز شیرین برای آنتورپ با درخشش بیرانوند 

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، هفته بیستم لیگ بلژیک با مصاف ایرانی های این تیم جذابیت و حساسیت خاصی برای هواداران ایرانی به همراه داشت؛ جایی که تیم خنت که در نیمه پایینی جدول رده بندی قرار دارد، در ورزشگاه خانگی از آنتورپ میزبانی می کرد وبرخلاف میلاد محمدی که روی نیمکت حضور داشت و پس از گل تیم میهمان وارد زمین شد، علیرضا بیرانوند برای چهارمین بازی پیاپی در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت.

 

 

 

آنتورپ با شرایط خوبی به این مسابقه نرسیده و سه شکست پیاپی برای این تیم که با دریافت 7 گل خورده برای بیرانوند نیز در این سه مسابقه همراه شده بود، تیم و همینطور دروازه بان ملی پوش تیم بلژیکی را در شرایط سختی قرار داده بود. این مسابقه اما در پایان یک گل به همراه داشت و در حالی که تیم خنت نمایش خوبی در زمین مسابقه داشت و بارها روی دروازه تیم میهمان ایجاد موقعیت کرد و حتی یک ضربه پنالتی را نیز از دست داد، این تک گل هونگلا در دقیقه 75 بود که علی‌رغم دفع ناقص گلر خنت، آرام آرام وارد دروازه شد تا سه امتیاز را به حساب تیم آنتورپ واریز کند؛ فرانکی ورکاترن سرمربی جدید آنتورپ حالا با این سه امتیاز تیم خود را پس از 21 بازی، 34 امتیازی و در رتبه سوم می بیند و بی شک با اعتماد بیشتری به علیرضا بیرانوند در بازی های آینده تیمش را راهی مسابقات می کند.

 

 

 

صحنه ای که علیرضا بیرانوند روی بازیکن تیم خنت مرتکب خطای پنالتی شد ولی ضربه کاپیتان این تیم به تیرک برخورد کرد و وارد دروازه نشد.

 

البته قرمزپوشان آنتورپ در آستانه دریافت گل اول بازی بودند و پنالتی‌ای که علیرضا بیرانوند روی مهاجم این تیم مرتکب شد، این تیم را در آستانه یک شکست دیگر قرار داده بود ولی ضربه کاپیتان تیم خنت علی‌رغم اینکه در خلاف جهت زده شد، به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و به بازی برگشت تا آنتورپ شانس پیروزی در این بازی را همچنان داشته باشد.

 

 

 

این واکنش بیرانوند دقایقی پس از تک گل بازی بود که او با دست مخالف مانع ورود ضربه سر مهاجم خنت به دروازه شد و گزارشگر بازی با جمله ” یک سیو فوق العاده از بیرانوند” آن را توصیف کرد.

 

علیرضا بیرانوند در پایان بازی، بهترین بازیکن میدان براساس گزارش سایت های آماری معتبر شد و توانست به خصوص پس از اینکه گل اول تیمش به ثمر رسید، روی دو سه صحنه واکنش های فوق العاده ای داشته باشد؛ او پس از اینکه تیمش با یک گل پیش افتاد، یک بار روی ضربه سر مهاجم حریف واکنش فوق العاده ای داشت و توپ را راهی کرنر کرد و یکبار هم شوت زمینی بازیکن تیم خنت که از منطقه ای نزدیک به خط محوطه جریمه زده شده بود را با شیرجه ای خوب و دست راست راهی اوت کرد، تا در پایان اولین کلین شیت و البته اولین سه امتیاز خود را در ترکیب ثابت تیم جدیدش جشن گرفت و حالا با امیدواری زیادی به آینده می اندیشد.

 

 

علیرضا بیرانوند در چهارمین حضور خود در ترکیب آنتورپ اولین کلین شیت خود را با نمایشی خوب ثبت کرد.

 

 

میلاد محمدی که در 15 دقیقه پایانی توسط سرمربی تیم فانهایزبروک وارد زمین شد، در وقت های اضافی شوتی محکم را به سمت دروازه بیرانوند روانه کرد که البته دقت زیادی نداشت و با فاصله چند متری راهی اوت شد. این یازدهمین شکست فصل آنتورپ بود و این تیم 26 امتیازی در رتبه سیزدهم باقی ماند.

 

 

 

در دقایق پایانی بازی علیرضا بیرانوند اینطور پس از به آغوش کشیدن توپ، نشان داد که چقدر این روزها تحت فشار بوده و این کلین شیت چقدر برای او ارزشمند بوده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا